تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۰۰:۴۱:۳۷
کد مطلب : 19830

استراتژی تحریک جواب داد / خاکریز اول فتح شد!

عصر آبادان- مدعیان یکی از سایت های محلی آبادان از ظهور رسانه های ارزشی در آبادان دچار وحشت شده اند.

khakriz

سایت محلی … (بخوانید بوق) … که چند وقتی است هجوم به ارزش ها و مسئولان انقلابی را در دستور کار خود قرار داده است در برابر طراحی زیرکانه فرزندان انقلاب دچار به هم ریختگی محاسباتی شده و زودتر از آنچه تصور می شد عصر آبادان را به مبارزه طلبید.

نکته جالب اینجاست که عصر آبادان دومین ماه از عمر خود را تجربه می کند و به صحنه آمدن رقبایی که سابقه چندین ساله دارند ، در مقام پاسخگویی به این سایت خبری ، نشان می دهد طی همین مدت کوتاه سپری شده به حد نسبتاً مطلوبی از اثرگذاری رسیده است.

البته عصر آبادان افق چشم انداز خود را بسیار بلندتر از آنچه امروز به آن رسیده ، ترسیم کرده و پشت سر گذاشتن برخی از سایت های محلی پرطمطراق اولین خاکریزی بود که خوشبختانه خیلی زود فتح کرده است و در نظر دارد در آینده نزدیک با به کارگیری کادر مجرب ، مومن و با انگیزه ضمن پایان دادن به سیطره ی رسانه ای جریان های زاویه دار با نظام و انقلاب ، در حوزه های فرا محلی و فرا استانی نیز نقش ایفا کند.

پایان مطلب/

  1. مهدی می‌گه:

    عالی:واقعا نیاز به یک رسانه ی ارزشی در میان این همه رسانه های کج و معوج موجود احساس میشد. بی شک مردم ولایت مدار آبادان از تمام مواضعی که در راستای آرمانهای امام و مواضع رهبری عظیم الشان هستند حمایت کرده اند” میکنند و خواهند کرد. امید آنکه در کار خود جدیت وعزم راسخ و اخلاص در عمل داشته باشید.