تاریخ انتشار خبر: ۹ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۲۳:۲۱:۴۰
کد مطلب : 71048
سرمربی نفت مسجدسلیمان در کنفرانس خبری:

استعفایم را از چند روز قبل آماده کردم / کار با این شرایط برای من غیر ممکن شده/ آیا واقعا هزینه کردن برای تیم ما اینقدر سخت است؟

سرمربی نفت مسجدسلیمان: ۱۹بازیکن من امروز قراردادشان برابر با قرارداد تنها یک بازیکن پیکان بود, آیا واقعا هزینه کردن برای تیم ما اینقدر سخت است؟

 

 

به گزارش عصر آبادان ؛   به نقل از آسماری نیوز، بهروز مکوندی سرمربی نفت مسجدسلیمان پس از تساوی تیمش در مقابل پیکان تهران در هفته اول از  نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور اظهار داشت : تیم پیکان بازیکنان با تجربه ای دارد و  اکثر بازیکنانش  در تیم های بزرگ کشور هم بازی کرده اند .

 

وی افزود : تیم پیکان هم  از لحاظ مالی  و هم از لحاظ امکاناتی که در اختیار دارد فاصله زیادی با ما دارند.

 

مکوندی ادامه داد  :   تنها هدف تیم  پیکان در  بازی امروز  کنترل بازی و جنگ های تن به تن بود و ما  در  نیمه دوم سعی کردیم  تا بازی را به کناره های میدان ببریم  و با استفاده از سرعت بازیکنانمان  موفق شدیم دو موقعیت خوب بدست آوریم که متاسفانه موفق به گل زنی در این موقعیت ها نشدیم.

 

وی افزود : بازیکنان نفت امروز با تمام مشکلاتی داشتند به میدان آمدند و  در کل در مقابل تیم پیکان  بازی نسبتا خوبی ارائه دادند اما انتظار من و مردم شهرم از بازیکنان بیشتر از این است.

 

سرمربی نفت مسجدسلیمان با تاکید بر اینکه بازیکنانش بدلیل مشکلات موجود با فشار روانی مواجه اند اظهار داشت :  فشار روانی زیادی روی بازیکنان ما است   و من در مورد آینده تیم حرفی ندارم چرا که استعفایم را از چند روز قبل آماده کرده ام و  امروز به مدیرعامل باشگاه تحویل خواهم داد.

 

بهروز مکوندی در مورد علت استعفایش تصریح کرد : زمانی که من به تیم نفت آمدم قرار بود همه کمک کنند و من هم به عنوان یک سرمربی کار خودم را انجام دهم  اما متاسفانه از ۶مهر ماه که من آمده ام تا امروز یک راله  به تیم پرداخت نشده است.

 

مکوندی ادامه داد : مردم انتظار دارند که تیم شهرشان در لیگ برتر بماند و خود من هم به عنوان یک مسجدسلیمانی آرزویم ماندن تیم است ولی واقعیت این است که  ادامه کار با این شرایط برای من غیر ممکن شده و به همین دلیل استعفایم از چند روز قبل آماده کردم.

 

سرمربی نفت مسجدسلیمان گفت:  مدیرعامل باشگاه تمام تلاشش را انجام داده اما این مسئولین هستند که باید کمک کنند ولی متاسفانه تاکنون حتی یک رالم  به باشگاه  پرداخت شده است. ۱۹بازیکن من امروز قراردادشان برابر با قرارداد تنها  یک بازیکن پیکان بود, آیا واقعا هزینه کردن برای تیم ما اینقدر سخت است ؟

 

بهروز مکوندی تاکید کرد : مردم از من به عنوان یک همشهری انتظار دارند و من باید جوابگوی مشکلات فنی تیم باشم . در حد توانم تلاشم را انجام دادم  و امیدوارم پیش مردم رو سفید باشم.