تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , دی, ۱۳۹۳ | ۲۳:۰۷:۱۵
کد مطلب : 67100
مدیر سیمای مرکز آبادان خواستار شد

استقرار فیبر نوری و لینک ارتباطی در شلمچه و مسجد جامع خرمشهر

مدیر سیما صدا و سیما مرکز آبادان خواستار استقرار فیبر نوری در شلمچه و لینک ارتباطی در مسجد جامع خرمشهر شد.

به گزارش عصر آبادان ،  علی قنواتی، عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان خرمشهر اظهار کرد: صدا و سیمای مرکز آبادان به آبادان، خرمشهر، می‌نوشهر وچوئبده تعلق دارد و گزارش‌ها بخش شده از رادیو، تولید سیما و خبر موید این موضوع است.

وی برنامه‌های پخش شده صداو سیما به مناسبت‌های مختلف از شهرستان خرمشهر را برشمرد و عنوان کرد: در دهه ولایت، خرمشهر به مدت ۱۰ شب بر روی آنتن شبکه‌های سراسری بود و همچنین در اربعین و سفر زائران به کربلا، در ایام محرم و سایر برنامه‌های مختلف نیز تصاویر و اخباری از خرمشهر توسط صدا و سیما آبادان پخش شده است.

مدیر سیما صداوسیمای مرکز آبادان خاطر نشان کرد: همچنین ۲۰ گزارش سراسری که با محاسبه تکرار مجدد آن‌ها از شبکه‌های مختلف، چیزی در حدود ۳۰ تا ۴۰ گزارش از خرمشهر می‌شود را نیز بر طبق وظیفه ذاتی خود به عنوان یک رسانه انجام داده‌ایم.

قنواتی با تاکید بر اهمیت پوشش برخی رویداد‌ها از شبکه‌های سراسری درخواست‌هایی در راستای بهبود خدمات رسانی در امر رسانه مطرح کرد و اظهار کرد: با توجه به کمبود‌ها در صدا و سیما نیاز به مشارکت در ساخت برنامه‌ها داریم که با ساخت برنامه‌های مشارکتی می‌توان در گسترش فعالیت‌ها کمک شایانی داشت.

وی استقرار فیبر نوری در منطقه شلمچه را به عنوان درخواست دوم خویش مطرح کرد و افزود: با استقرار فیبر نوری درمنطقه شلمچه می‌توانیم ارتباطات خوبی را از یادمان و پایانه و مرز داشته باشیم.

مدیر سیما صداوسیمای مرکز آبادان اضافه کرد: استقرار لینک ارتباطی در مسجد جامع با توجه به کانون توجه بودن مسجد جامع به عنوان نماد مقاومت گذشته و سرزندگی خرمشهر و خوزستان کنونی یکی از اهمیت‌های ما است.

قنواتی در پایان عنوان کرد: وظیفه ما ارائه فعالیت‌ها برای نشان دادن سرزندگی خرمشهر و تحت پوشش قرار دادن برنامه‌های خرمشهر است که برای انجام هرچه بهتر این امر نیازمند همکاری هستیم.

منبع: فارس