تاریخ انتشار خبر: ۳۰ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۱۳:۵۳:۴۹
کد مطلب : 80976
ذوالفقار نسب در گفت وگو با دانا:

استقلال و پرسپولیس به نهاد های دولتی می رسند/ کار سخت دولت در خصوصی سازی سرخابی ها

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: نهاد های دولتی و نظامی مانند بنیاد شهید، سپاه و سایر وزارخانه ها برای خرید استقلال و پرسپولیس پا پیش می گذارند ،بنده قطعا می گویم با این شرایط سخت است که استقلال و پرسپولیس واقعا به بخش خصوصی واگذار شوند.

 بیژن ذوالفقارنسب پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در گفت گو با  شبکه اطلاع رسانی راه دانا در خصوص شرایط واگذاری استقلال و پرسپولیس در مزایده اردیبهشت ماه اظهار داشت: همان طور که اعلام شد وزات ورزش تغییری در قیمت پایه برای فروش این دوتیم ایجاد نکرده است.

وی در ادامه افزود: به نظر بنده با این شرایط بخش خصوصی نمی تواند ورود کند تا این دوتیم را خریداری کند شاید نهاد های دولتی و نظامی بیایند و استقلال و پرسپولیس را مال خود کنند که احتمال آن هم البته زیاد است.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس خاطر نشان کرد: من فکر می کنم نهاد های دولتی و نظامی برای خرید  استقلال و پرسپولیس پا پیش گذارند. در چنین شرایطی قطعا می گویم سخت است که استقلال و پرسپولیس واقعا به بخش خصوصی واگذار شوند.

وی با اشاره به عزم جدی حسین هدایتی برای خرید پرسپولیس تاکید کرد: آقای هدایتی مدتهاست که به دنبال خرید پرسپولیس است و واقعا علاقه مند است پرسپولیس را خریداری کند که امیدواریم هر اتفاقی که می افتد به سود این دو تیم باشد تا مشکلات آنها حل شود.

انتهای پیام/م

کلید واژه