تاریخ انتشار خبر: ۸ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۱۷:۳۰:۵۷
کد مطلب : 70739
فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) استان خوزستان:

استقلال یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/مردم به برکت انقلاب سرنوشت خود را تعیین می کنند

سردارحسن شاهوارپور اظهار داشت:یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی، استقلال ایران است مردم ما تا قبل از انقلاب حق رای نداشتند ولی به برکت انقلاب امروز مردم سرنوشت خود را تعیین می کنند و مسئولین نظام با رای آنها انتخاب می شوند.

 

 

 

به گزارش عصر آبادان ,سردارحسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) استان خوزستان در گفتگو با رهیاب در خصوص دستاوردهای انقلاب اسلامی اظهار داشت:یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی، استقلال ایران است مردم ما تا قبل از انقلاب حق رای نداشتند ولی به برکت انقلاب امروز مردم سرنوشت خود را تعیین می کنند و مسئولین نظام با رای آنها انتخاب می شوند.

وی ادامه داد:قطع وابستگی از مستکبرین و اسرائیل یکی دیگر از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است امروز قدرت یک منطقه ایران است و در تمام تحولات منطقه تاثیرگذار است.

سردارحسن شاهوارپور  تاکید کرد:قبل از انقلاب، ایران در سیاست خارجی استقلالی از خود نداشت در عرصه سیاست خارجی کاملا وابسته به امریکا و اسرائیل بود اما بعد از انقلاب اسلامی، سیاست ما مستقل از شرق و غرب شد امروز مستکبرین عالم خصوصا امریکایی ها از این استقلال ایران نگران هستند.

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) استان خوزستان گفت:دینداری و دینمداری مردم یکی دیگر از دستاوردهای انقلاب ماست  بعد از انقلاب در حوزه علم و پژوهش پیشرفت های فراوانی داشته ایم.