تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۷:۲۸:۰۶
کد مطلب : 89752

استمداد اینستاگرامی رسایی علیه آخوندی

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پست اخیر اینستاگرام خود از مردم خواست تا نظرات و اطلاعات‌شان را درمورد تعطیلی پروژه مسکن مهر برای سوال از وزیر مسکن در صحن علنی برای وی ارسال کنند.

حمید رسایی در ادامه نوشت: سوالم درباره مسکن مهر طبق نوبت برای سه شنبه در دستور کار صحن علنی قرار گرفته و موضوع آن چرایی نیمه تعطیل بودن و کندی پیشرفت فیزیکی پروژه های مسکن مهر در سراسر کشور ، علیرغم وعده های رییس جمهور و وزیر محترم راه و شهر سازی برای حل موضوع در جلسه رای اعتماد و جلسه سوال قبلی است.

استمداد اینستاگرامی رسایی علیه آخوندی

علی رغم قول های وزیر محترم راه و شهر سازی در جلسه رای اعتماد و در جلسه سوال سال گذشته، با وجود گذشت حدود دو سال از عمر دولت یازدهم، کندی پیشرفت فیزیکی و تقریبا تعطیل بودن پروژه ها در سراسر کشور، موجب نارضایتی مردم شریف خصوصاً متقاضیان و ثبت نام شدگان شده است به طوری که هر ماه شاهد تجمعات مردم معترض در مقابل مجلس هستیم.

متاسفانه دولت با این که به مسکن مهر هیچ اعتقادی نداشت اما در تبلیغات انتخاباتی وعده پیگیری ٱن را داد و به همین دلیل الان مردم دراین باره توقع به حقی دارند در حالی که از طرف مسئولان ذی ربط نه تنها اقدامی نمی بینند بلکه گاهی مواضعى می شنوند که برای خانواده هایی که همه امیدشان مسکن مهر است، واقعا زجر آور است.

وقتی وزیر محترم راه و شهرسازی، مسکن مهر را طرحی مزخرف می نامد، بدیهی است که مردم هم پلاکارد به دستشان می گیرند و می پرسند آقای وزیر منزل خودت کجاست و چند متر است؟ و همین باعث ناهمدلی مردم و دولت می شود. این در حالی است که سیاست های وزیر مبنی بر زیر سوال بردن اساس و بنیاد مسکن مهر و از سوی دیگر آزاد سازی بدون برنامه خرید و فروش، افزایش بهای تمام شده و تاخیرهای مکرر در تحویل واحدها، نگرانی های عمومی را دو چندان کرده است. در جلسه کمیسیون عمران به وزیر مسکن گفتم که شما می توانید طرح مسکن مهر را ادامه ندهید و هر طرحی را جایگزین آن کنید ولی نمی توانید مسکن مهرهای نیمه کاره را رها کنید و اموال بلوکه شده مردم در طرح های نیمه کاره را در مقابل چشم آنها کاهش دهید. البته عجیب است که آقای آخوندی خود را پاسخگوی موضوع مسکن مهر نمی داند و رئیس جمهور را مسول پاسخگویی به این پرسش می داند!