تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , آذر, ۱۳۹۳ | ۱۰:۱۵:۵۵
کد مطلب : 58904
نماینده مردم اهواز :

اصلاح طلبان تندرو،ستاد انتخاباتی روحانی و خوزستانی های مقیم تهران به دنبال تغییر مقتدایی هستند

سید شکرخدا موسوی اظهار داشت:بعضی از بزرگان خوزستانی در تهران و جریان های اصلاح طلب تندرو و مشارکتی در خوزستان به دنبال این هستند تا گزینه مورد نظر خود را برای استانداری خوزستان روی کار بیاورند.

 

به گزارش عصر آبادان ،  سید شکرخدا موسوی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی  در گفتگو با رهیاب در خصوص نامه مجمع نمایندگان خوزستان  به رییس جمهور در حمایت از استاندار گفت:نامه ای در حمایت از استاندار به رئیس جمهور نوشتیم چرا که بعضی جریان های سیاسی به دنبال تغییر مقتدایی هستند.

وی ادامه داد:بعضی از بزرگان خوزستانی در تهران که رنگ استان را سالها ندیده اند و فقط اینجا منافعی دارند ، برخی از اعضای ستاد انتخاباتی روحانی،مسئولان منطقه آزاد، جریان های اصلاح طلب تندرو و مشارکتی در خوزستان به دنبال این هستند تا گزینه مورد نظر خود را برای استانداری خوزستان روی کار بیاورند.

موسوی تاکید کرد:در این شرایط تغییر استاندار به ضرر استان است مقتدایی در طول این مدت زحمات زیادی کشیده است و همان کسانی که در گذشته زیرپای او را خالی کردند امروز هم  برای مقاصد سیاسی دنبال همان کار هستند.

وی ادامه داد:با اینکه مقتدایی اصلاح طلب است و بنده اصولگرا هستم اما حمایت من از وی به خاطر این است که استان در این شرایط امکان جابه جایی استاندار را ندارد و او هم در این مدت انصافا زحمات زیادی کشیده است حتی برای منافع استان در برابر وزیر سینه سپر کرده است.