تاریخ انتشار خبر: ۸ , آذر, ۱۳۹۳ | ۱۹:۵۶:۲۴
کد مطلب : 56430

اصلاح طلبان پای جبهه ملی را به خوزستان باز کردند/مخالف لایحه اسلامی “قصاص” در اهواز سخنرانی می کند

عصر آبادان:طی روزهای گذشته تبلیغات گسترده ای در سطح شهر اهواز توسط برخی گروه های اصلاح طلب در خصوص برگزاری برنامه سخنرانی داوود هرمیداس باوند صورت گرفته است.

به گزارش رهیاب نیوز،طی روزهای گذشته تبلیغات گسترده ای در سطح شهر اهواز توسط برخی گروه های اصلاح طلب در خصوص برگزاری برنامه سخنرانی داوود هرمیداس باوند صورت گرفته است.

برای شناخت این چهره سیاسی کافی است تنها با جستجوی نام هرمیداس باوند در ویکی پدیا به این جمله برسیم: در کنگره ۱۳۸۲ جبهه ملی ایران (پلنوم اللهیار صالح) دکتر باوند با بیشترین رای به عضویت در شورای مرکزی جبهه ملی انتخاب می‌شوند و در ادامه آن از سوی اعضای شورا به عضویت هیأت رهبری انتخاب می‌گردند.

از دیگر سوابقی که از نام باوند در فضای رسانه ای کشور ذکر می شود غیر انسانی خواندن لایحه اسلامی قصاص در گفتگو با روزنامه آسمان در تاریخ ۲۹بهمن ۹۲ می باشد که البته پس از انتشار این مطلب دست اندرکاران این روزنامه این اظهارات را نظر شخصی هرمیداس باوند دانسته اند و انتشار آن را سهوی شمرده اند.

البته حکم ارتداد اعضای جبهه ملی توسط امام خمینی(ره) پس از مخالفت با لایحه قصاص نیز از دیگر سوابق تاریخی همقطاران آقای هرمیداس باوند می باشد که هنوز از اذهان مردم ایران پاک نشده است.

تبلیغات فراوان در رسانه ها و فضای شهری اهواز برای حضور در برنامه شخصی که دیدگاه وی و حزب متبوعش در خصوص مسلمات احکام دینی روشن است با چه توجیهی صورت می گیرد؟

آیا دعوت کنندگان مجوز رسمی برای دعوت از این فرد را از دستگاه های زیربط دریافت کرده اند؟ اگر جواب مثبت است دستگاه های مسئول چگونه به خود اجازه می دهند که در سرزمین جنگ و جهاد بوی تعفن افکار پوسیده ملی گرایان به مشام برسد.

آیا حکم ارتداد امام برای به موزه فرستادن تفکرات غیر دینی ملی گرایان حجت را بر مسئولین ما تمام نکرده است؟

 

پی نوشت:

قانونی بودن احزاب برگزار کننده این برنامه که نام اصلاحات را یدک می کشند نیز جای سوال دارد لذا در گام اول دستگاه های مسئول می بایست از نظر قانونی وضعیت این احزاب را بررسی کنند.