تاریخ انتشار خبر: ۲۵ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۰:۲۱:۴۳
کد مطلب : 88969

اطلاعیه هواداران تراکتور برای فینال

کانون هواداران تراکتورسازی برای بازی فینال لیگ برتر و تقابل سرخ پوشان تبریزی با زرد پوشان نفت تهران اطلاعیه صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: از هواداران تقاضا می شود از ساعت ۱۲ ظهر که بلیت فروشی آغاز می شود به تدریج وارد ورزشگاه شوند تا در نزدیکی های شروع بازی با تکمیل ظرفیت ورزشگاه شرمنده هواداران فهیم تیم نشویم .

به گزارش کانون هواداران باشگاه  فرهنگی و ورزشی تراکتورسازی در ادامه این اطلاعیه شش بندی آمده است: خواهشمند است حتی الامکان از آوردن خودروی شخصی خودداری کرده و از اتوبوس هایی که در میادین اصلی شهر برای اعزام هواداران به استادیوم در نظر گرفته شده است استفاده کنند تا از ازدحام بیش از حد جلوگیری به عمل آید.

در این اطلاعیه همچنین آمده است: خواهشمند است از آوردن هرگونه ترقه و اشیای محترقه برای جشن پیروزی خود داری کنند زیرا از طرف سازمان لیگ آتش بازی کاملی برای این بازی در نظر گرفته شده است .

در ادامه این اطلاعیه ذکر شده است: تقاضا می شود با یگان ویژه و با ماموران امنیتی و انتظامی و عوامل اجرایی کانون هواداران جهت برقراری نظم و آرامش هرچه بیشتر همکاری لازم بعمل آورند تا در کمال آرامش مسابقه برگزار شود .

همچنین در ادامه این اطلاعیه شش بندی آمده است: هواداران فهیم تیم پس از اتمام مسابقه آرامش خود را بدون در نظر گرفتن نتیجه دیدار حفظ نمایند تا مشکلی برای دیگرهواداران تیم پیش نیاید .

در این اطلاعیه همچنین آمده است: باتوجه به اتمام دیر هنگام بازی مواظب باشند در مسیر برگشت با توجه به تاریکی هوا خطری و حادثه ای در هنگام عبور از عرض اتوبان شهید کسایی متوجه خود و خانواده شان نشود .

لازم به ذکر است برای سرگرمی هواداران برنامه های متنوع فرهنگی و شاد در نظر گرفته شده است که سه ساعت قبل از شروع بازی این برنامه ها آغاز می شود.