تاریخ انتشار خبر: ۹ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۲۲:۰۰:۱۶
کد مطلب : 92741

اظهارات روحانی خوراک خبری رسانه‌های معاند+تصاویر

در حالی که رسانه های معاند در پی اثبات اظهارات خود در خصوص سالم نبودن انتخابات ایران بودند،‌ اظهارات امروز روحانی خوراک خبری این رسانه ها شد.

به گزارش  عصر آبادان، اظهارات صبح امروز روحانی در همایش سراسری فرمانداران کشور از آنجایی که محتوی برخی از نکات مورد علاقه رسانه های معاند بود، در کمتر از چند ساعت خوراک خبری این رسانه‌ها را فراهم کرد.
در حالی که همواره انتخابات ایران سالم، آزاد و شفاف بوده است و رهبری هم بارها بر این موضوع تأکید دارند، “انتخابات سالم، آزاد وشفاف” در اظهارات امروز روحانی کلید واژه مشترک این رسانه ها شد.
این رسانه ها با ذوق زدگی کامل این اظهارات روحانی را شاهد تبلیغات قبلی خود درباره وضعیت انتخابات در ایران دانستند به طوری که گویا تا پیش از این هیچ انتخابات آزاد، شفاف و سالمی در ایران برگزار نشده است.
با توجه به اینکه سیاست رسانه‌های معاند و ضد نظام همواره اختلال در روند انتخابات در کشور بوده و همواره تلاش کردند تا نقاط سیاه و مبهمی در انتخابات های کشور نمایش دهند و سلامت این انتخابات را زیر سوال ببرند، این اظهارات روحانی شرایط این برداشت را برای رسانه های معاند فراهم کرد.
 فرهنگ نیوز
انتهای پیام