تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , بهمن, ۱۳۹۴ | ۱۰:۱۴:۳۱
کد مطلب : 108792
مدیر شبکه اهل بیت؛

اظهارات عجیب و سخیفانه روحانی‌نمای لس آنجلس نشین +فیلم

اللهیاری روحانی‌نمای لس آنجلسی که در واقع رسالت اصلی آن را باید در ایجاد تفرقه بین شیعیان و اهل تسنن دانست، درتازه ترین اظهارات شوم خود به جایگاه حکومت اسلامی تاخته است.

اللهیاری اظهارات عجیب و سخیفانه روحانی‌نمای لس آنجلس نشین +فیلماللهیاری روحانی‌نمای لس آنجلسی که در واقع رسالت اصلی آن را باید در ایجاد تفرقه بین شیعیان و اهل تسنن دانست، در تازه ترین اظهارات شوم خود به شکل عجیبی به جایگاه حکومت اسلامی تاخته و در بخشی از گفته های خود به حضرت امام خمینی ( ره) جسارت کرده است و در ادامه تبرئه شخصیت شاه جنایتکار را در پیش می گیرد.

 

او در بخشی از این فیلم اظهار می کند: «دولت اسلامی یک وهم است یک خیال است اصلا چیزی وجود ندارد به نام دولت اسلامی. اصلا این یک اسطوره است. یک خیال است. چیزی به نام حکومت اسلامی وجود ندارد»

 

او در مورد نهضت انقلابی حضرت امام (ره) بیان می کند:

 

«آقای خمینی که می گفت ما حکومت  اسلامی تشکیل می دهیم نمی دانم در فکرش چه بود. چه چیزی را می خواهید تشکیل دهید آقای خمینی».

 

او در سوالی که در قالب تماس از او می پرسند که «اگر در زمان غیبت کسی حق تشکیل حکومت اسلامی ندارد پس احکام اسلامی مثل مجازات زناکار و شراب خوار چه طور باید انجام شود؟»

جواب عجیبی می دهد: «این ها خیلی وقته معطل بوده. الان هم معطل است. اگر معطل ماند؛ این طور نیست که از آسمان بلایی نازل می شود»

 

وی در بخشی از فیلم، به ناچار وجود اصل حکومت را پذیرفته و می گوید «این که در جامعه حکومت باید باشد، من منکر آن نیستم این را هیچ انسان عاقلی انکار نمی کند و جامعه بدون حکومت نخواهد بود. چه ما بخواهم چه نخواهیم حکومت ها  موجود خواهد بود» ولی باز هم  تشکیل هر نوع حکومتی را غیر شرعی می داند و بیان می کند که: «این ها دولت های خود ساخته هستند که مردم از پیش خود ساخته اند. یک عده اش را دیکتاتورها ساخته اند  و یک عده اش را از روی انتخابات. هر چه باشد این ها غیر شرعی است. این نظر ما راجع به تمام دولت های دنیاست.»

 

وی در ادامه، برای ارائه راهکار جهت مشروعیت بخشیدن به دولت ها، اظهار عجز می کند و می گوید: «آیا من خودم راه حلی دارم برای دولت ها، که حالا می گوییم این دولت ها غیر شرعی است؟ نه راه حلی ندارم».

 

روحانی نمای آمریکایی، در مورد انقلاب مردم ایران بر علیه شاه این طور اظهار نظر می کند: «آن کاری که شما بر علیه شاه کردید، من جایز نمی دانم. مردم معصوم نیستند،  واقعا شیعیان در انقلاب ایران گول خوردند. شیعیان، حوزوی ها، دانشگاهی ها، تجار و مردم عوام همه گول خوردند. فکر می کردند که شاه یک آدم  بسیار خبیث، فاسق، قاتل و بسیار آدم بی رحمی بود، در حالی که شاه درست است که یک آدم گنه کار و فاسقی بود، اما خیلی هم این طور که این ها می گفتند بی حد و بی حساب آدم بکشد نبود».

او در نهایت، در اظهاری تعجب برانگیز خطر ایران برای شیعیان را از آمریکا و اسرائیل، بیشتر می داند!

 

دانلود