تاریخ انتشار خبر: ۲۶ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۱۷:۴۱:۰۶
کد مطلب : 18336

اظهارات متفاوت معاون سیاسی استاندار خوزستان:اگر نیازی به تغییر نبود فرمانداران قبلی باقی می مانند

فرج‌‌الله خبیر اظهار داشت:تغییر تمام فرمانداران بستگی به شرایط دارد و در حال بررسی هستیم و اگر احساس کنیم که نیاز به تغییر در ترکیب فرمانداران هست این کار را انجام خواهیم داد.

عصر آبادان –   فرج‌‌الله خبیر معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان در گفتگو با رهیاب در مورد توزیع سبد کالا در استان اظهار داشت:متاسفانه در خصوص سبد کالا یک ناهماهنگی اتفاق افتاد که بیشتر به دلیل کم بودن مراکز توزیع بود.

وی گفت:تاکید کردیم به فرماندارها و سازمان صنعت معدن و تجارت استان که با همکاری همدیگر تعداد مراکز را بیشتر کنند و تسهیلات بیشتری را اختیار عموم مردم بگذارند.

فرج‌‌الله خبیر خاطر نشان ساخت:ان شالله دیگر شاهد نابسامانی و ناهماهنگی در توزیع سبد کالا در استان نباشیم.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان  در پاسخ به این پرسش که آیا واقعا اقای مقتدایی همه فرمانداران را تغییر خواهد داد اظهار داشت:تغییر تمام فرمانداران بستگی به شرایط دارد و در حال بررسی هستیم و اگر احساس کنیم که نیاز به تغییر در ترکیب فرمانداران هست این کار را انجام خواهیم داد.

وی افزود:ولی اگر نیازی به تغییر نبود قطعا فرماندارهای قبلی در جایگاه خود باقی خواهند ماند.

گفتنی است پیش از این مقتدایی گفته بود: پس از بررسی که سه ماه به طول انجامید برای این که دیدگاه‌های دولت و استانداری به سرعت انتقال یابد تصمیم بر این شد تا تمام فرماندارها به غیر از اهواز تا پایان سال تغییر کند

وی در همین راستا یک شبه ۱۲ نفر را با حکم سرپرستی راهی فرمانداری ها کرد. این امر موجب شد تا بعضی از نمایندگان استان در مجلس از استاندار گلایه کنند تا آنجا که کار به تذکر دادن به وزیر کشور در مجلس هم کشیده شد حتی می گویند لازم باشد اقای رحمانی را استیضاح می کنیم

بعد از این تغییرات جلسه ایی بین استاندار و مجمع نمایندگان استان خوزستان برگزار شد با اینکه روایت نمایندگان از این جلسه کمی با هم فرق می کند اما همه اتفاق نظر دارند این ۱۲ نفر قرار است تا پایان سال کارها را پیش ببرند و بعد با مشورت نمایندگان فرماندار های جدید منصوب شوند بماند که اسماعیل جلیلی نماینده مردم مسجدسلیمان می گفت استاندار گفته است اینها نه فرماندارند نه سرپرست!

 

 

رهیاب نیوز