تاریخ انتشار خبر: ۷ , آبان, ۱۳۹۵ | ۱۵:۰۶:۲۸
کد مطلب : 125692

اظهارنظر عجیب سرمربی تیم فوتبال جوانان عربستان بعد از شکست ایران

سرمربی تیم فوتبال جوانان عربستان با اظهار خوشحالی از پیروزی تیمش مقابل تیم جوانان ایران، گفت: بازیکنان ایران اگر می‌توانستند بازی را به والیبال تبدیل می‌کردند!

 «سعد الشهری» بعد از پیروزی ۶ بر ۵ تیم فوتبال جوانان عربستان مقابل ایران در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی آسیا، در گفتگو با یکی از روزنامه‌های عربستانی، در خصوص این مسابقه گفت: من واقعا تحت تاثیر عملکرد بازیکنانم در خط حمله بودم. البته از اشتباهات خط دفاعی که به بازیکنان ایران اجازه گلزنی دادند، شوکه شدم.

وی تاکید کرد: این بازی سخت و فشرده بود بخصوص به خاطر خشونت بازیکنان ایران در هر دو نیمه که باعث شد بعضی از بازیکنانمان را در اختیار نداشته باشیم.

سرمربی تیم جوانان عربستان درباره تغییراتی که در ترکیب تیمش مقابل ایران ایجاد کرده بود، تصریح کرد: این تغییرات تاکتیکی بود چرا که بازیکنان ایران به توپهای هوایی تکیه کرده بودند و اگر می‌توانستند حتی فوتبال را به والیبال تبدیل می‌کردند!

الشهری در پایان درباره اظهارات امیرحسین پیروانی سرمربی جوانان ایران مبنی بر وقت تلف کردن بازیکنان عربستان و اشتباه داور در اعلام پنالتی به نفع عربستان، گفت: من دوست ندارم درباره اظهارنظر دیگران صحبت کنم. همچنین در خصوص داوری صحبتی ندارم.

منبع: تسنیم