تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۲۲:۳۸:۴۱
کد مطلب : 80014
استاندارخوزستان:

اعتبارات خود را صرف مجسمه زدن نکنید/بعضی مدیران از دست من فرار می کردند

مقتدایی گفت:عضی از مدیران که مکرر دنبال وقت گرفتن بودند وقتی مرا می دیدند از دست من فرار می کردند چون کار بود و برای کار باید جواب می دادند خودم میدانم چه اولویت هایی دارم و چه کاری باید انجام دهم.

به گزارش رهیاب،عبدالحسن مقتدایی استاندارخوزستان روز گذشته در جلسه شورای برنامه ریزی استان اظهار داشت:اگر با انصاف و معیارهای علمی بررسی شود استان خوزستان جزو برترین ها در اجرای ماموریت های خود بوده است.

وی ادامه داد:ایرادی که سال قبل از من می گرفتند این بود که مدیران می خواهند بیایند به شما گزارش دهند وقتی می دانم اوضاع استانم چیست نمی خواهم مدیر گزارش بدهد اگر جایی گیر کردم صدایشان می زنم.
مقتدایی گفت:بعضی از مدیران که مکرر دنبال وقت گرفتن بودند وقتی مرا می دیدند از دست من فرار می کردند چون کار بود و برای کار باید جواب می دادند خودم میدانم چه اولویت هایی دارم و چه کاری باید انجام دهم.
وی ادامه داد:هر ریالی که در اختیارتان است مفت خرجش نکنید ببینید چگونه می شود به این پول بیفزاییم یکی از راهها همین توافقنامه های است که انجام شده و شما می توانید ارقام قابل توجه ای از مرکز برای استان جذب کنید.
استاندار خوزستان خاطر نشان ساخت:اعتبارات خود را صرف مجسمه زدن نکنیدباید اول فرهنگ استفاده از این مجسمه را کار کنیم. در یک شهری رفته ام یک طوطی بزرگ در حد یک اسب زده است خب خیلی زیباست بعد دوجوان پریده اند بالای آن عکس می گیرند این اسب نیست طوطی است.