تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۰۶:۵۳:۰۸
کد مطلب : 71787

اعتراض جانبازان به اظهارنظر روحانی درباره بدن سالم

جانبازان و معلولان در تماس‌های خود عنوان کرده‌اند که اگر آقای رئیس‌جمهور با منتقدان خود مشکلی دارد و انتقادات آنها را برنمی‌تابد آنان را مورد عتاب و خطاب قرار دهد و تیغ خود را به سمت همه دراز نکند.

 رئیس فراکسیون معلولان و جانبازان مجلس گفت: بسیاری از جانبازان و معلولان کشور با انتقاد از اظهارات اخیر رئیس‌جمهور عنوان کردند عقل کسانی که شاید در بخشی از جسم خود دچار نقص عضو باشند از بسیاری افراد سالم از لحاظ جسمی بیشتر است.

فاطمه آلیا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و رئیس فراکسیون معلولان و جانبازان مجلس با اشاره به صحبت‌های رئیس‌جمهور در خصوص منتقدان خود گفت:‌ تعداد زیادی از معلولان و جانبازان به فراکسیون مراجعه کرده و تماس گرفته‌اند و عنوان کرده‌اند رئیس‌جمهور که منتقدان خود را بی‌عقل می‌داند و می‌گوید که عقل سالم در بدن سالم است بداند عقل کسانی که شاید در بخشی از جسم خود دچار نقص عضو باشند از بسیاری افراد سالم از لحاظ جسمی بیشتر است.

وی افزود: جانبازان و معلولان در تماس‌های خود عنوان کرده‌اند که اگر آقای رئیس‌جمهور با منتقدان خود مشکلی دارد و انتقادات آنها را برنمی‌تابد آنان را مورد عتاب و خطاب قرار دهد و تیغ خود را به سمت همه دراز نکند.

منبع: فارس