تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۱۵:۵۹:۱۳
کد مطلب : 23297

اعترافات جدید عامل آتش سوزی ویلای نوشهر

رئیس پلیس آگاهی استان مازندران با تکذیب اخبار منتشر شده در خصوص انگیزه عامل جنایت نوشهر گفت: متهم به دلیل اختلافات خانوادگی دست به این آتش افروزی زده بود.

به گزارش عصر آبادان ، به نقل از گفتار نیوز، ، ساعت ۵ صبح پنجشنبه ۷ فروردین ماه وقوع آتش سوزی در یک ویلا در روستای «دزدک» در حوالی شهرستان نوشهر به پلیس اطلاع داده شد. ماموران پس از حضور در محل حادثه و اطفای حریق از سوی اهالی و آتش نشانان دریافتند در این حادثه ۴ مرد و زن به نام های نیلوفر معصومی، افخم السادات حسینی- مجری صد ا و سیما-، محمدرضا داداشی و مجید چمنی جان خود را از دست داده اند.

۷ نفر دیگر نیز دچار سوختگی شده که بلافاصله به بیمارستان شهید بهشتی نوشهر منتقل شدند. در جریان بررسی ها مشخص شد جان باختگان و مجروحان این حادثه اعضای دو خانواده بودند که برای گذراندن تعطیلات نوروز از تهران به نوشهر سفر کرده بودند.
با بررسی محل حادثه مشخص شد آتش سوزی عمدی بوده و عامل این جنایت درهای ویلا را از بیرون قفل کرده بود. صاحب ویلا که یک زن است نیز در بازجویی ها گفت با همسر سابقم اختلاف داشته و احتمال می دهم وی عامل این آتش سوزی باشد.
با توجه به حساسیت موضوع تیم ویژه ای از کارآگاهان پلیس آگاهی تحقیقات در این زمینه را آغاز کرده و در جریان بررسی های خود و تحقیقات محلی دریافتند روز حادثه یک خودروی ال ۹۰ سفید رنگ در حوالی محل حادثه دیده شده است. از سوی دیگر ردیابی های پلیسی نشان داد همسر سابق صاحب ویلا  نیز روز حادثه در استان مازندران حضور داشته است.
با کشف این سرنخ ها تنها مظنون حادثه در تهران شناسایی و کارآگاهان با نیابت قضائی وی را در حالی که سوار یک دستگاه ال ۹۰ سفید رنگ بود شناسایی و دستگیر کردند.
سرهنگ عظیمی ، رئیس پلیس آگاهی مازندران در این باره به خبرنگار گفتار نیوز گفت: پیش از دستگیری متهم اخباری در خصوص انگیزه او از این کار در رسانه ها مطرح شد. برخی رسانه ها مدعی شدند مرد جوان عضو فرقه های خاص بوده و به این خاطر دست به این جنایت زده است.
وی افزود: پس از دستگیری متهم و اعتراف او به این کار مشخص شد، مرد جوان چندی قبل به خاطر اختلافاتی که با همسرش داشت از او جدا شده بود. این ویلا نیز متعلق به متهم بود که به جای مهریه به همسرش داده بود. متهم نیز روز حادثه برای اتقامجویی از همسرش اقدام به آتش زدن آنجا کرده بود.
عظیمی خاطر نشان کرد؛ متهم در بازجویی ها مدعی شده قصد کشتن ساکنان ویلا را نداشته و با این اقدام قصد داشته همسرش را بترساند.
رئیس پلیس آگاهی مازندران در پایان خاطر نشان کرد؛ متهم پس از اعتراف به جرم خود و بازسازی صحنه حادثه با قرار قانونی روانه زندان شد.
انتهای پیام
 1. دلراد می‌گه:

  دختر جوانیکه دراین حادثه سوخت فقط یک ماه از ازدواجش گذشته بود,به همراه مادر شوهر و پدر شوهرش,در مقابل دیدگان همسرش پرپرشد, علت اینکه نتونست خودشو نجات بده این بودکه نخواست بیحجاب ازخونه غرق در اتش بیاد بیرون و چادرش اتش گرفت و علت دیگه تلاشش برای نجات بچه هایی بودکه تواون خونه بودن,توجه داشته باشید قاتل چنان غرق در نفرت و رذالت بودکه میخواست خونه رو با بچه های معصوم بسوزونه, پدر صاحب ویلا برای اینکع شرمنده مهموناش نشع بااینکع اومده بوده بیرون برمیگرده تا عروس خانوم رو نجات بده که میسوزه,واقعا این حادثه تبریک به وحابیون متوحشه چون پاکترین و بی ازارترین روشنترین مومنین شیعه رو مصادف با سوختن منزل علی به خاکستر تبدیل کرد,مطمئن باشید اگه این قاتل که صد درصد به کارش اگاه بوده ازادبشه فورا در عربستان و توسط طالبان مدال افتخار میگیره

 2. سمیه می‌گه:

  از شنیدن این خبر شوکه شدم خداوندروحشان را با پیامبر محشور کنه بنده از خانوم دکتر درسهای زیادی اموخته بودم.

 3. sh می‌گه:

  واقعا متاسفم که انسانهایی به این خوبی خیلی راحت وبی دلیل ازبین میروند واین همه ادم بی خود واسه خودشون راحت می چرخند وراحت هر کاری دلشون میخواهد انجام میدهند…خدارحمت کند این خانم واستاد گرامی را…

 4. ناشناس می‌گه:

  خدا ما رو انی به خودمون وانگذاره.چوب مذمت پشت دره!!برای بازمانده ها و همسر سابق این اقا دعا کنیم که خدا بهشون صبر بده!!!انقد قضاوت نکنید

 5. زهرا می‌گه:

  تورو خدا مردم را نادان فرض نکنید وهر خبری را درست تحلیل کنید ایا کسی که از تهران نیمه شب می رود نوشهر با یک گالن بنزین در را زنجیر کرده قفل کامپیوتری زده شلنگ گاز را بریده وداخل ویلا انداخته واتش افروزی کرده با ز هم قصد نداشته!!!!!!چرا اظهارات یک متهم را اینطور منعکس می کنید اگر این قاتل قصد انتقام جویی داشت در تهران بهتر می توانست ودر طول یک سال گذشته حظور افراد بارز وبا خدایی مثل مرحومه دکتر حسینی وحاج اقا چمنی در هیات خار چشم شیاطین هستند واین عوامل پست وحیوان صفت که سب اهل بیت میکردندرا به جان انها انداخته واقع نگر باشیم و.این مظلومان در شب تاریک زندانی شدند ودر کمال مظلومیت به دست دشمن اهل بیت به شمادت رسیدند

 6. رها می‌گه:

  خانم حسینی مجری نبودن کارشناس بودن.
  و سوأل اینجاست ک کسی که قصد کشتن نداره برای چی در رو قفل کرده بوده؟!

  • فاطمه می‌گه:

   دقىقا . قضىه به اىن سادگىها نىست. سرکار خانم حسىنى براى فعالىت شىاطىن مزاحم بودند پس باىد توسط شىاطىن به شهادت مىرسىدند

  • ناشناس می‌گه:

   من دانشجوی علوم تحقیقات هستم و سرکار خانوم حسینی استاد بنده بودن امروز مراسمی برای ایشان در دانشگاه گرفتند و در آن مراسم هر آنچه که در این سایت گفته شده به ما گفتند و گفته شده که عامل جنایت گفته ویلا رو آتش میزنم حتی اگر هرکسی در ویلا باشد
   در ضمن خانوم زهرا معصومی هم دانشجویی بنده و عروس خانوم حسینی بودند نیلوفر اشتباه است. روحشان شاد

  • مهسا می‌گه:

   من دانشجوی علوم تحقیقات هستم و سرکار خانوم حسینی استاد بنده بودن امروز مراسمی برای ایشان در دانشگاه گرفتند و در آن مراسم هر آنچه که در این سایت گفته شده به ما گفتند و گفته شده که عامل جنایت گفته ویلا رو آتش میزنم حتی اگر هرکسی در ویلا باشد
   در ضمن خانوم زهرا معصومی هم دانشجویی بنده و عروس خانوم حسینی بودند نیلوفر اشتباه است. روحشان شاد