تاریخ انتشار خبر: ۱۳ , آذر, ۱۳۹۳ | ۱۹:۰۳:۰۷
کد مطلب : 57694

اعترافات ۴ پسر نوجوان به زورگیری از زنان

چهار پسرنوجوان که به سرقت‌های خشن از زنان و دختران دست می‌زدند در تجسس‌های مأموران پلیس دستگیر شدند.

روزنامه ایران: چهار پسرنوجوان که به سرقت‌های خشن از زنان و دختران دست می‌زدند در تجسس‌های مأموران پلیس دستگیر شدند.

چندی پیش مأموران کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس در جریان سرقت‌های سریالی گوشی موبایل از سوی چهار جوان موتورسوار قرار گرفتند و تیم ویژه‌ای از دایره تجسس برای پایان دادن این دزدی‌ها وارد عمل شدند.

مأموران در گام نخست طعمه‌های این باند چهار نفره را تحت تحقیق قرار دادند و مشخص شد چهار جوان چاقوکش سوار بر دو موتور به سراغ آنها که بیشتر دختران و زنان جوان بودند رفته و با تهدید چاقو اقدام به دزدی گوشی‌های موبایل آنها کرده‌اند.

مأموران در این شاخه از تحقیقات، آلبوم مجرمان سابقه‌دار را پیش روی این زنان و دختران قرار دادند اما ردی از آنها که تازه‌کار هستند به دست نیامد. تجسس‌ها ادامه داشت و مأموران تجسس کلانتری درچند تیم عملیاتی مأموریت یافتند تا در مناطقی که این سرقت‌ها صورت گرفته بود شروع به گشتزنی کنند.

ساعت چهار عصر پنجشنبه ۶ آذرماه سال جاری دو مأمور از فلکه دوم تهرانپارس به سمت فلکه سوم در حال گشتزنی بودند که به رفتارهای چهار جوان سوار بر دو موتور آپاچی سفیدرنگ و هوندای بدون پلاک مشکوک شدند.

مأموران در حالی که چهار نوجوان را زیر نظر داشتند متوجه شدند آنها در حال جابه‌جایی چند گوشی بین هم هستند و همین کافی بود تا پلیس با فرضیه دزد بودن این موتورسواران برای دستگیری آنها وارد عمل شود.

تیم تجسس در اقدامی غافلگیرانه این چهار جوان را به دام انداختند و در بازرسی بدنی از آنها تعدادی گوشی سرقتی و چاقو به دست آمد. همین کافی بود تا چهار نوجوان که «علی»، «امیررضا»، «مهدی» و «سجاد»‌ ۱۶ تا ۱۷ ساله‌اند به ناچار لب به اعتراف گشودند.

امیر رضا در اعترافاتش گفت: سوار بر موتور با دیگر دوستانم به سراغ طعمه‌هایمان که همگی زن بودند رفته و با تهدید چاقو گوشی‌های موبایلشان را می‌دزدیدیم.  وی افزود: بیشتر سرقت‌هایمان در منطقه تهرانپارس و نارمک بود و در این مدت توانستیم گوشی‌های زیادی را به سرقت ببریم.

این چهار دزد نوجوان تبهکار به دستور بازپرس شعبه یک دادسرای کودک و نوجوان و ناحیه ۲۹ به کانون اصلاح و تربیت انتقال داده شدند.