تاریخ انتشار خبر: ۱۹ , آذر, ۱۳۹۳ | ۰۹:۴۸:۲۲
کد مطلب : 58299

اعتراف خانم دکتر مشهدی به آدم‌ربایی

زوج پزشک سناریوی یک آدم‌ربایی را کلید زدند. زن ۴۳ ساله‌ای به نام لیلا که پزشک متخصص است در برابر اتهام آدم‌ربایی و تهدید شوهرش قرار گرفت.

 زوج پزشک سناریوی یک آدم‌ربایی را کلید زدند. زن ۴۳ ساله‌ای به نام لیلا که پزشک متخصص است در برابر اتهام آدم‌ربایی و تهدید شوهرش قرار گرفت.

این زن که یک دختر ۲۲ ساله دانشجو نیز دارد پس از دستگیری توسط پلیس مشهد به مأموران کلانتری گفت: با همسرم اختلاف داشته و این اختلاف‌ها باعث شده تا شریک زندگی اش اقدام به جعل چکی به ارزش ۵/۷ میلیارد تومان به نام او کرده و چون قادر به پرداخت این چک نشده از سوی مقام قضایی برایش دستور جلب صادر شده است.

فرمانده پلیس استان خراسان رضوی در این باره گفت: شوهر این زن  نیز در تحقیقات پلیسی ادعا کرده بود همسرش به خاطر اختلافات خانوادگی و انتقامجویی از بابت موضوع چک اقدام به ربودن وی کرده است.

سرتیپ بهمن امیری‌مقدم افزود: شوهر این زن که علیرضا نام دارد همچنین مدعی شد همسرش با زور و تهدید مجبورش کرده تا اسناد و مدارک خاصی را امضا کند.

فرمانده پلیس خراسان رضوی  با اشاره به این مطلب که تحقیقات برای کشف ابعاد مبهم این پرونده همچنان ادامه دارد گفت: اختلافات خانوادگی مسأله‌ای نیست که با لجبازی، غرور و اقدامات هیجانی و احساسی بتوان آن را حل کرد.

این موضوعات نیاز به مهارت خاصی دارد و در این‌خصوص لازم است مردم در صورت ناتوانی برای حل مسائل خود از مشاوران متخصص و متعهد استفاده کنند.

وی اظهار داشت: کارشناسان مشاوره پلیس در مراکز مشاوره و همچنین کارشناسان اجتماعی مستقر در دوایر اجتماعی  کلانتری‌ها آماده ارائه خدمات تخصصی به شهروندان در زمینه مهارت‌های زندگی و مهارت‌های حل مسأله هستند.

منبع: ایران