تاریخ انتشار خبر: ۲۹ , دی, ۱۳۹۳ | ۲۰:۳۵:۵۹
کد مطلب : 68627
فرمانده انتظامي استان قزوين گفت:

اعتراف هولناک عروس، راز مرگ مادرشوهر را برملا کرد

زن جوانی که متهم است مادرشوهرش را در قزوین به قتل رسانده به جرم خودش اقرار کرد.

 

به گزارش جوان، سردار محمدرضا میرحیدری، فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: ظهر روز شنبه، ۲۰ دی‌ ماه مأموران پلیس آگاهی شهرستان قزوین از مرگ مشکوک زن ۸۰ ساله‌‌ای در یکی از خانه‌های محله بلاغی با خبر و در محل حاضر شدند. بررسی‌های اولیه بعد از معاینه جسد نشان داد که پیرزن بر اثر انسداد مجاری تنفسی به قتل رسیده است. همزمان با انتقال جسد به پزشکی قانونی، کارآگاهان دست به تحقیق زدند و متوجه شدند که عروس خانواده از مدت‌ها قبل با مادر شوهرش اختلاف داشته است.

 

زن جوان وقتی مورد تحقیق قرار گرفت به قتل اقرار کرد و توضیح داد: مدتی قبل بود که شوهرم مادرش را به خانه آورد تا از او مراقبت کنم. در این مدت مادرشوهرم مدام به من زخم زبان می‌زد به خاطر همین از شوهرم خواستم تا مادرش را به سرای سالمندان منتقل کند اما او مخالف بود. عروس خطاکار ادامه داد: ظهر روز شنبه در حالی که در خانه تنها بودیم تصمیم به قتل او گرفتم. ابتدا بالشی روی دهانش گذاشتم و آن قدر نگه داشتم تا اینکه نفسش بند آمد. بعد هم طلاهایش را سرقت و در گودالی پنهان و خانه را ترک کردم تا با صحنه‌سازی ادعا کنم که قتل به خاطر سرقت اتفاق افتاده است.

 

پس از آن کارآگاهان راهی محلی شدند که عروس خطاکار ادعا می‌کرد طلاها را در آنجا دفن کرده اما زمانی که نشانی از طلاها پیدا نشد. این بار عروس خطاکار با سناریوی تازه‌ای ادعا کرد که طلاها را داخل سطل زباله‌ رها کرده و مأموران شهرداری آن را منتقل کرده‌اند. تحقیقات بیشتر در این باره ادامه دارد.