تاریخ انتشار خبر: ۳۱ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۱۵:۱۲:۴۵
کد مطلب : 30083
خبری که امیدواریم تکذیب شود!

اعتصاب نانوایی ها در آبادان ؛ از شایعه تا واقعیت !

در چند روز اخیر شایعه ی اعتصاب نانوائی های آبادان یک بار دیگر در میان مردم دهان به دهان چرخید.

به گزارش عصر آبادان ، در پی ارسال پیام از سوی کاربران به این پایگاه خبری مبنی بر تعطیلی سوال برانگیز همزمان تعدادی از نانوایی های سطح شهر ، خبرنگار عصر آبادان اقدام به سرکشی و بازدید از وضعیت این صنف در برخی از محلات شهر کرد.

بنا بر این گزارش و پس از مراجعه مشاهده شد که تعدادی از نانواداران مغازه های خود را بسته و از عرضه نان به مردم خودداری کرده اند.

گفته می شود این اقدام نانواداران در اعتراض به نحوه ی تقسیم آرد میان آنان صورت گرفته است.

گفتنی است پیش تر نیز چنین اعتراضی در حضور فرماندار صورت گرفته بود و طی آن رئیس اتحادیه نانواداران آبادان از اداره صنعت و معدن و تجارت می خواهد تا آردها در اختیارشان قرار گیرند و خود میان نانوائی ها به تناسب فعالیت شان تقسیم کنند.

ظاهراً ایزدپناه رئیس اداره صنعت و معدن با این مهم مخالف بود اما در نهایت با وساطت فرماندار ، تصمیماتی اتخاذ شد که مورد تایید هر دو طرف بود.

بعد از آن اما روز گذشته مجدداً خبر تعطیلی برخی نانوائی ها دهان به دهان چرخید تا شایعه ی اختلاف نظر میان صنف و اداره صنعت و معدن دوباره قوت بگیرد و به نگرانی مردم بیفزاید.

امیدواریم هر چه سریعتر این مهم از سوی مراجع مرتبط تکذیب شود تا خیال مردم از بابت تهیه نان به عنوان ارزان ترین و عمومی ترین خوراکی این روزها، راحت شود.

 

  1. دوست می‌گه:

    عصرابادان برو تحقیق کن
    درابادان قضیه ارد شده مافیا.الان اینهای که شایعه درست کردن……….