تاریخ انتشار خبر: ۲۶ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۶:۰۳:۰۶
کد مطلب : 89420
عضو خبرگان رهبری:

اعدام آیت الله نمر عاقبت خوبی را برای آل سعود رقم نخواهد زد

آیت الله شفیعی اظهار داشت :آل سعود بهتر است به خود آمده و دست از کشتار مردم بی گناه یمن و همچنین اعدام رهبر شیعیان عربستان بردارد و بداند هیچ کدام از این اقدامات سرانجام خوبی را برایش به دنبال نخواهد داشت.

آیت‌الله سید علی شفیعی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در گفتگو با خبر نگار اهوازنوین در خصوص انتشار خبر حکم اعدام شیخ نمر اظهار داشت : آیت الله یک نمر یک روحانی مجاهد و با تقواست که هیچ گناهی جز حق گویی نداشته است،آل سعود گمان برده است که با اعدام وی کار تمام می شود بلکه اشتباه می کنند ملت شیعه هیچ گاه از اعتقادات انقلابی خود دست برنمی دارد.
آیت‌الله شفیعی ضمن محکوم کردن جنایات اخیر عربستان در یمن و قتل عام مردم مظلوم و بی گناه این منطقه گفت : اقدامات اخیر آل سعود خلاف آیات قرآن است که بارها بر عظمت و احترام به مومن دلالت دارد، آل سعود بهتر است به خود آمده و دست از کشتار مردم بی گناه یمن و همچنین اعدام رهبر شیعیان عربستان بردارد و بداند هیچ کدام از این اقدامات سرانجام خوبی را برایش به دنبال نخواهد داشت.
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: آیت الله نمر رهبری شجاع و آزاده هستند و اجرای چنین حکمی قطعا به نفع عربستان نخواهد بود زیرا این اقدام احساسات تمام مردم عربستان و شیعیان جهان را جریحه دار خواهد کرد و چهره آل سعود را در نزد شیعیان جهان منفورتر خواهد کرد.