تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۸:۳۸:۴۶
کد مطلب : 49356
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان خبر داد

اعزام ۴ هزار دانش‌آموز آبادانی به مناطق عملیاتی

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان از اعزام ۴ هزار دانش‌آموز دختر و پسر آبادانی به مناطق عملیاتی دفاع مقدس خبر داد.

خبرگزاری فارس: اعزام 4 هزار دانش‌آموز آبادانی به مناطق عملیاتی

به گزارش عصر آبادان،عادل عساکره ظهر امروز در حاشیه جلسه هماهنگی برنامه‌های اعزام کاروان‌های راهیان نور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار کرد: بر اساس هماهنگی‌های به عمل آمده با اداره آموزش و پرورش آبادان، ۴ هزار دانش‌آموز به اردوی فرهنگی و زیارتی اماکن دفاع مقدس اعزام می‌شوند.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی اعزام دانش‌آموزان به ترتیب پسران و سپس دختران افزود: ۲ هزار و ۱۵۰ دانش‌آموز پسر به اردو می‌روند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان عنوان کرد: در مرحله نخست اعزام دانش‌آموزان پسر ۸۰۰ نفر با ۲۰ اتوبوس، در مرحله دوم نیز ۸۰۰ نفر با بهره گیری از ۲۰ اتوبوس و در مرحله سوم نیز ۵۵۰ نفر با استفاده از ۱۲ اتوبوس به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس اعزام خواهند شد.

عساکره با بیان اینکه اعزام‌ها تا اواخر آبان ماه انجام می‌شود تصریح کرد: دختران نیز با ترتیب مشخص به اردو اعزام خواهند شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان با اشاره به اینکه دانش‌آموزان اعزامی از مقطع متوسطه هستند، یادآور شد: به منظور ارائه خدمات بهتر و مناسب‌تر به دانش‌آموزان، کارهای میان سپاه و آموزش و پرورش به فراخور موقعیت و کار تقسیم شده است.

عساکره از یادمان والفجر هشت در اروندکنار، قدمگاه امام رضا(ع) و یادمان شهید تندگویان به عنوان برخی از یادمان‌ها و اماکن زیارتی شهرستان آبادان نام برد و گفت: طبق برنامه‌ریزی و هماهنگی انجام شده زائران کاروان‌های راهیان نور به این اماکن برای زیارت اعزام می‌شوند.

وی همچنین بر لزوم بازسازی و پاکسازی محیطی، توسعه و بهبود وضعیت سرویس‌های بهداشتی، نمازخانه‌ها و سایر ملزومات در یادمان‌های هشت سال دفاع مقدس تاکید کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به در پیش بودن هفته بسیج دانش‌آموزی افزود: بسیج برنامه‌های متنوعی از جمله اجتماع بزرگ رهروان شهید فهمیده را به مناسبت هفته بسیج دانش‌آموزی در برنامه کاری خود دارد.

منبع: فارس

  1. ناشناس می‌گه:

    عصرابادان برات متاسفم
    حداقل یه عکس جدیدازسرهنگ میگذاشتید