تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۱۱:۰۰:۲۱
کد مطلب : 19849
رئیس اداره آموزش و پرورش آبادان خبر داد

اعطای هدایای رهبری به ۴۲۱۰ دانش‌آموز روستایی در آبادان

رئیس اداره آموزش و پرورش آبادان از اعطای هدایای مقام معظم رهبری به ۴ هزار و ۲۱۰ دانش آموز روستایی در این شهرستان خبر داد.

عصر آبادان – سید محمد مولوی از اعطای هدایای مقام معظم رهبری به ۴ هزار و ۲۱۰ دانش آموز روستایی در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: این هدایا از سوی بنیاد علوی وابسته به بنیاد مستضعفان در نظر گرفته است و بین دانش آموزان روستایی آبادان توزیع خواهد شد.

خبرگزاری فارس: اعطای هدایای رهبری به 4210 دانش‌آموز روستایی در آبادان

وی تصریح کرد: با توجه به قرار داشتن در آستانه سال جدید، این اقدام صورت می‌گیرد و این طرح شامل دانش آموزان روستایی دختر و پسر می‌شود.

رئیس اداره آموزش و پرورش آبادان اضافه کرد: برای دانش آموزان دختر، شلوار و مانتو و کفش و برای دانش آموزان روستایی پسر نیز کفش و پیراهن و شلوار در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: امیدواریم اجرای این طرح کمکی هر چند کوچک به این عزیزان در آستانه سال جدید باشد و لبخندی از رضایت بر لبان آنها نقش ببندد.

مولوی در ادامه از برگزاری چهل و سومین جشنواره فیلم رشد در این شهرستان خبر داد و ابراز داشت: این جشنواره با حضور ۳۲ پایگاه آموزشی شرکت کننده برگزار خواهد شد و مطمئنا دانش آموزان را به سوی رشد و تعالی سوق خواهد داد.

وی توضیح داد: در مجموع برگزاری روزهای این جشنواره، ۲۸۰ فیلم برای مقاطع مختلف دانش آموزی به نمایش گذاشته می‌شود.

رئیس اداره آموزش و پرورش آبادان در پایان از مسئولان امر برای برگزاری این برنامه در شهرستان تقدیر و تشکر کرد و آرزو کرد این جشنواره در برگزاری‌های بعدی هر چه مطلوب‌تر محقق شود.

– See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921214000294#sthash.4WSisn47.dpuf