تاریخ انتشار خبر: ۱۳ , دی, ۱۳۹۳ | ۲۱:۴۹:۰۲
کد مطلب : 64476
اظهارات سخیف فیسبوکی؛

اعلام نبرد مسلحانه به خاطر برپایی نماز جماعت + عکس

بی شرمی در رسانه ملی بد جوری حال به هم زن شده است. به برگزاری اذان و نماز جماعت در یک برنامه مناظره زنده اقتصادی در صداوسیمای جمهوری اسلامی توجه کنید.

“امیر عباس فخرآور” جاسوس موساد و ضد انقلاب فراری که این روزها به شدت از تحریم علیه ملت ایران حمایت می کند در تازه ترین اظهارات فیسبوکی خود در واکنش به برپایی نماز جماعت حین مناظره زنده در تلویزیون به تخریب صدا و سیما پرداخت.

 

 

وی با اشاره به این اقدام ارزنده و ارزشی که برای اولین باردر صدا و سیما اتفاق افتاده است نوشت: «بی شرمی  در رسانه ملی  بد جوری حال به هم زن شده است. به برگزاری اذان و نماز جماعت در یک برنامه مناظره زنده اقتصادی در صداوسیمای جمهوری اسلامی توجه کنید. مناظره را قطع کردند و کارشناسان اقتصادی به همراه فیلم بردارها و تماشاچی ها ریختن وسط استودیو که  نماز بخوانند.  همین کارها را می کنند که آدم بد جوری وسوسه می شود اعلام نبرد مسلحانه کند.»

 

 

 

لازم به ذکر است در اقدامی ارزشی در برگزاری برنامه زنده مناظره که از شبکه اول سیما در حال پخش بود، هنگام نزدیک شدن به اوقات شرعی مغرب، محمدرضا پورزرگری قاری قرآن اقدام به گفتن اذان به صورت زنده کرد و پس از آن در استودیوی برگزاری برنامه نماز جماعت با حضور اعضای حاضر در برنامه مناظره به صورت زنده برگزار شد.

 

 

منبع: جام نیوز