تاریخ انتشار خبر: ۸ , اسفند, ۱۳۹۴ | ۱۰:۵۱:۰۷
کد مطلب : 110729
درحال بروزرسانی

اعلام نتایج غیررسمی انتخابات مجلس دهم در سراسر کشور+جدول تفکیکی و جناح کاندیدا

نتایج غیررسمی دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور اعلام شد.

اعلام نتایج غیررسمی انتخابات مجلس دهم در سراسر کشور+جدول تفکیکی و جناح کاندیدا

دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت ۸ صبح روز گذشته (جمعه) در سراسر کشور با دستور عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور آغاز شد و ساعت ۲۳:۴۵ پایان یافت.

نتایج غیررسمی آرای انتخابات مجلس دهم در سراسر کشور متعاقباً‌ در همین خبر بروزرسانی می‌شود:

نام استان

حوزه انتخابیه

میزان مشارکت

کاندیدای منتخب

جناح کاندیدا

میزان رای

آذربایجان شرقی

تبریز، اسکو و آذرشهر

مسعود پزشکیان

علیرضا بیگی

اهر و هریس

بیت‌الله عبدالهی

مهدی حسینیان

اصلاح طلب

اصولگرا

بستان‌آباد

محمد وحدتی

مستقل

بناب

اعزازی

اصولگرا

سراب،مهربان

یوسف داوودی

مجید نصیر پور

مستقل

اصلاح طلب

شبستر

کلیبر، خداآفرین و هوراند

قلی‌الله قلیزاده

اصولگرا

مراغه و عجب‌شیر

مهدی دواتگری

محمدعلی حسین‌زاده

اصولگرا

اصولگرا

مرند و جلفا

محمد حسن‌نژاد

محمد شافعی

مستقل

اصلاح‌طلب

ملکان

سلمان خدادادی

مستقل

میانه

هشترود و چاراویماق

سید حمزه امینی

اصولگرا

ورزقان

علیزاده

اصولگرا

آذربایجان غربی

ارومیه

سردشت و پیرانشهر

میاندوآب، تکاب و شاهین دژ

نقده و اشنویه

ماکو و چالداران

خوی

مهاباد

بوکان

محمد قسیم عثمانی

اصلاح‌طلب

سلماس

رسول جلایر

شهرام برزگر

اردبیل

اردبیل، نمین،نیر

رضاکریمی

صدیف‌بدری

اکبر نیک‌زاد

محمد فیضی

اصلاح‌طلب

اصولگرا

اصولگرا

اصلاح‌طلب

پارس آباد و بیله سوار

ایرج بیگدلو

شکور پورحسین

اصولگرا

مستقل

خلخال و کوثر

بشیر خالقی

مستقل

گرمی

میرحمایت میرزاده

اصلاح‌طلب

مشکین شهر

ولی ملکی

محمود عباس‌زاده مشکینی

اصولگرا

اصولگرا

اصفهان

اصفهان

اردستان

سید صادق طباطبائی‌نژاد

اصولگرا

شاهین شهر،میمه و برخوار

حسینعلی حاجی‌دلیگانی

اصولگرا

خمینی شهر

خوانسار و گلپایگان

علی بختیار

اصلاح‌طلب

سمیرم

شهررضا و سمیرم سفلی

لنجان

محسن کوهکن

اصولگرا

فریدن،چادگان و فریدون شهر

اکبر ترکی

اصولگرا

فلاورجان

سید ناصر موسوی لارگانی

اصولگرا

کاشان و آران بیدگل

سید جواد ساداتی نژاد

اصولگرا

نائین

پورغفرانی

مستقل

نجف آباد،تیران،کرون

ابوالفضل ابوترابی

اصولگرا

نطنز و بخش قمصر

مرتضی صفاری

اصولگرا

البرز

ایلام

ایلام،ایوان،شیروان، چرداول،مهران

سارافلاحی

سلام امینی

جلال میرزایی

لطیف صادقی

اصولگرا

اعتدال

اصلاح‌طلب

اصولگرا

دهلران، دره شهر، آبدانان

شادمهر کاظم زاده

علی محمد احمدی

اصولگرا

صدای ملت

بوشهر

بوشهر، گناوه و دیلم

عبدالحمید خدری

اصلاح‌طلب

دشتی و تنگستان

سیدکمال‌الدین شهریاری

دشتستان

محمد باقر سعادت

اعتدال

کنگان،دیر،جم

سکینه الماسی

اصلاح‌طلب

تهران

تهران،ری،شمیرانات، اسلامشهر

پاکدشت

محمد قمی

دماوند،فیروزکوه

رباط کریم

ساوجبلاغ

طالقان و نظرآباد

شهریار

ورامین

چهارمحال و بختیاری

شهرکرد

اردل،فارسان،کوهرنگ،کیار

بروجن

لردگان

خراسان جنوبی

بیرجند،درمیان

سید محمد باقر عبادی

اصولگرا

نهبندان،سربیشه

نظر افضلی

اصولگرا

قائنات

فرهاد فلاحتی

اصولگرا

فردوس،سرایان،طبس

محمد رضا امیر حسن خانی

اصولگرا

خراسان رضوی

مشهد،کلات

نصرالله پژمانفر

امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی

جواد کریمی قدوسی

محمدحسین‌ حسین‌زاده بحرینی

اصولگرا

اصولگرا

اصولگرا

اصولگرا

تربت جام،تایباد

رحیمی

تربت حیدریه،مه‌ولات

سعید باستانی

ابوالقاسم خسروی

چناران،طرقبه

محمد دهقان

خواف،رشته‌خوار

محمود نگهبان سلامی

درگز

حاتمیان

اصلاح‌طلب

سبزه‌وار، جغتای،جوین

مقصودی

سبحانی‌فر

فریمان،سرخس،بخش‌های احمدآباد و رضویه

احسان قاضی‌زاده

قوچان،فاروج

رستمی‌ثانی

کاشمر،خلیل‌آباد، بردسکن

بهروز بنیادی

گناباد،بجستان

حمید بنایی

نیشابور،تخت‌جلگه

خراسان شمالی

اسفراین

شیروان

بجنورد،مانه،سملقان،جاجروم

خوزستان

اهواز

پایین آبادان

اندیمشک

ایذه،باغملک

بندرماهشهر،امیدیه، هندی جان

بهبهان

خرمشهر

دزفول

دشت آزادگان،هویزه

رامهرمز،رامشیر

شادگان

شوش

شوشتر،گتوند

مسجدسلیمان،لالی،هفت‌کتل،اندیکا

زنجان

زنجان و طارم

ابهر،خرمدره

خدابنده

ماه‌نشان،ایجرود

دهستان‌های بوغذاکندی

وقلتون

سمنان

سمنان،مهدی‌شهر

دامغان

شاهرود

گرمسار

سیستان و بلوچستان

زاهدان

علی یار محمدی

عزیزیان

حسینعلی شهریاری

اصلاح طلب

اصلاح طلب

اصولگرا

ایرانشهر،سرباز،دلگان

محمد نعیم امینی فر اصلاح طلب

بخش‌های فنوج،لاشروبنت

محمد نعیم امینی فر اصلاح طلب

واشار

محمد نعیم امینی فر اصلاح طلب

چاه‌بهار،نیک‌شهر،کنارک

عبدالغفور ایران نژاد اصولگرا

خاش،بخش‌های نصرت

علی کرد اصولگرا

آباد،میرجاوه،کورین

علی کرد اصولگرا

زابل،زهک،میانکنگی

حبیب‌الله دهمرده

احمد علی کیخا

اصولگرا

 

 

اعتدال

سراوان،سیب،سروان، زابلی

محمد سپاهی اصلاح طلب

فارس

شیراز

آباده،بوانات،خرم بید

نی‌ریز،استهبان

اقلید

جهرم

داراب،زرین دشت

سپیدان

سروستان،بخش‌های کواروکربال

فسا

فیروزآباده،فراش‌بند،قیروکارزین

کازرون

لارستان،خنج

لامرد،مهر

مرودشت،پاسارگاد،ارسنجان

ممسنی

قزوین

قزوین،آبیک،البرز

بویین زهرا

تاکستان

قم

قم

کردستان

سنندج،دیوان‌دره،کامیاران

بیجار

سقزوبانه

قره،دهگلان

مریوان،سروآباد

کرمان

کرمان،راور

بافت

بم،رایگان

جیرفت،عنبرآباد

رفسنجان

زرند،کوهبان

سیرجان،بردسیر

شهربابک

کهنوج،منوجان،رودبارجنوب،قعله‌گنج

کرمانشاه

کرمانشاه

اسلام‌آبادغرب،دالاهو

پاوه و جوان‌رود،ثلاث

باباجانی،روانسر

سنقر

قصرشیرین،سرپل‌ذهاب،گیلان‌غرب

کنگاور،صحنه،هرسین

کهگیلویه و بویراحمد

بویراحمد،دنا

کهگیلویه،بهمئی

گچساران

گلستان

گرگان،آق‌قلا

رامیان،آزادشهر

علی‌آباد

کردکوی،ترکمن،بندرگز

گنبدکاووس

مینودشت،کلاله،مراوه‌تپه

گیلان

رشت

آستارا

داداشی

آستانه‌اشرفیه

قربانی

بندرازلی

خسته بند

رودبار

رودسرواملش

اسدالله عباسی

صومعه‌سرا

دلخوش

طوالش،رضوانشهر،ماسال

شکری

فومن،شفت

افتخاری

لاهیجان،سیاهکل

نیک فر

ندیمی

فرخی

امیری

حسین زاده

محرر

حیدردوست

لنگرود

لرستان

خرم‌آباد و دوره

الیگودرز

بروجرد

پلدختر

دلفان،سلسله

دورود،ازنا

کوهدشت

مازندران

ساری

آمل

بابل

بابلسروفریدونکار

بهشهر،نکا،گلوگاه

تنکابن،رامسر

قائم‌شهر،سوادکوه،جویبار

نور،محمودآباد

نوشهر،چالوس

مرکزی

اراک،کمیجان،خنداب

کریمی

آصفری

مقدسی

اصولگرا

اصولگرا

اصلاح طلب

تفرش،آشتیان

حسینی اصلاح طلب

خمین

رضایی اصولگرا

ساوه،زرندیه

میرگلوبیات

منصوری

اصولگرا

مستقل

شازند

علی ابراهیمی

صاحبعلی غفاری

اصلاح طلب

 

اصولگرا

محلات،دلیجان

علیرضا سلیمی اصولگرا

هرمزگان

بندرعباس،قشم،ابوموسی،

حاجی‌آباد،خمیر

بندرلنگه، بستک، پارسیان

میناب،رودان،جاسک،بشاگرد،سیربک

همدان

همدان

اسدآباد

بهار،کبودرآهنگ

تویسرکان

رزن

ملایر

نهاوند

یزد

یزد،صدوق

سیدابوالفضل موسوی اصلاح طلب

اردکان

محمدرضا تابش اصلاح طلب

مهریز،بافق،ابرکوه،خاتم

تفت،میبد

کمال دهقانی اصلاح طلب

اقلیت‌ها

مسیحیان ارمنی جنوب ایران

ژرژیک آبرامیان مستقل

زرتشتیان

اسفندیار اختیاری مستقل

کلیمیان

مره‌صدق مستقل

مسیحیان آشوری و کلدانی

یوناتن بت‌کلیا مستقل

مسیحیان ارمنی شمال ایران

کارن‌خانلری مستقل