تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , آبان, ۱۳۹۴ | ۱۴:۰۳:۳۰
کد مطلب : 102856

افتتاح بخش مراقبت های ویژه در بیمارستان شهید بهشتی آبادان

عصر آبادان: بخش مراقبت های ویژه بیمارستان شهید بهشتی آبادان با ۶ تخت فعال و با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال افتتاح شد.

به گزارش عصر آبادان، با حضور جمعی از مسئولان شهری و کارکنان دانشکده علوم پزشکی آبادان، امروز بخش مراقبت‌های ویژه قلبی بیمارستان شهید بهشتی آبادان افتتاح شد.

عبدالناصر میرشکاک در این مراسم اظهار کرد: بخش مراقبت‌های ویژه قلبی بیمارستان شهید بهشتی ۶ تخت فعال برای ارائه خدمات به بیماران دارد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آبادان گفت: مساحت بخش مراقبت های ویژه قلبی بیمارستان شهید بهشتی آبادان ۲۰۰ متر مربع است و این بخش با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات وزارت بهداشت ساخته شده است.

وی دلیل تأخیر در راه اندازی این بخش را عدم تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خواند و گفت: با پیگیری‌های انجام شده نیروی مورد نیاز تامین و به‌کار گرفته شد.

میر شکاک اعلام کرد:  بخش مراقبت های ویژه این بیمارستان نهمین بخش فعال شده در بیمارستان شهید بهشتی است. دیگر بخش های آن شامل بخش آی سی یو، زنان و زایمان، اطفال، اتاق عمل، داخلی، جراحی است.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آبادان افزود: بخش‌های مختلف این بیمارستان نوسازی و به وسایل و تجهیزات بیمارستانی جدید و مدرن مجهز شده اند.