تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , بهمن, ۱۳۹۴ | ۲۳:۲۰:۳۹
کد مطلب : 108532
با حضور مسئولان شهرستان آبادان انجام شد/

افتتاح سه طرح گازرسانی در آبادان همزمان با ایام الله دهه فجر

با حضور شهبازی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آبادان و همزمان با ایام ا… دهه فجر انقلاب اسلامی سه پروژه گازرسانی که شامل یک طرح شهری و دو طرح روستایی بود مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت .

wtrejgiluivbu
به گزارش عصر آبادان ،  شهبازی در آئین گشایش پروژه های گاز شهرستان ، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، ایام الله فجر را نیز تبریک گفت، بیان داشت: امروز ۲۰ بهمن ۹۴ فرصتی پیدا شد تا در کنار مسئولین شرکت گاز استان و شهرستان آبادان شاهد افتتاح طرحهای بزرگ گازرسانی باشیم تا مردم قهرمان شهرستان و روستاهای اطراف بتوانند از نعمت گاز برخوردار باشند.
شهبازی با اشاره با نقش پر رنگ دولت تدبیر و امید در راستای رفاه ، آسایش و آرامش مردم بیان داشت: در بحث انرژی و گاز رسانی تعدادی از پروژه های قبل از سال ۱۳۹۲ به جهت وجود مشکلات معطل و زمین مانده بود که با همت عالی مدیر عامل شرکت گاز استان و رئیس شرکت گاز آبادان و توجه ویژه استاندار محترم بسیاری از آنها به سرانجام رسید در همین باره امیدوارم تا پایان سال ۹۴ با اتمام تمامی طرحهای گاز رسانی آبادان این شهرستان مهم و استراتژیک در زمره “مناطق سبز” استان قرار گیرد.
شهبازی در پایان ، اعتبار هزینه شده برای افتتاح این سه طرح گازرسانی را بالغ بر ۸۳ هزار میلیون ریال عنوان کرد و گفت: ۸۴ کیلومتر شبکه گازرسانی به میزان ۳۸۰۰ انشعاب ، ۶۸۵۰ خانوار را در این سه پروژه تحت پوشش قرار خواهد داد .
شایان ذکر است در آئین افتتاح پروژه های گاز رسانی امروز ، مهندس سید ناصر حسینی نژاد مدیرعامل شرکت ملی گاز استان،مقدمی نژاد رئیس هیئت مدیره شرکت ملی گاز خوزستان و مهندس فرزاد جعفری رئیس شرکت گاز آبادان نیز حضور داشتند.