تاریخ انتشار خبر: ۲۴ , آبان, ۱۳۹۳ | ۱۹:۲۵:۴۵
کد مطلب : 53937
سردار فضلی در شلمچه خبر داد

افتتاح قرارگاه اربعین در مرز شلمچه / اعزام زوار اربعین از مرزهای شلمچه، چذابه و مهران

رئیس ستاد راهیان نور از افتتاح قرارگاه اربعین در مرز شلمچه خبر داد و گفت: امسال مقرر شده از سه مرز شلمچه، چذابه و مهران تردد زوار اربعین انجام شود.

خبرگزاری فارس: افتتاح قرارگاه اربعین در مرز شلمچه / اعزام زوار اربعین از مرزهای شلمچه، چذابه و مهران

به گزارش عصر آبادان ،  سردار علی فضلی عصر امروز در جلسه افتتاح قرارگاه اربعین مرز شلمچه در محل فرمانداری خرمشهر اظهار کرد: به پیروی از دستور رهبری و به لطف خدا و همت مسئولان شهرستان، استان و کشور در راستای انتظار مولایمان نایب امام زمان(عج) شرایط خدمت‌رسانی برای زائران فراهم شده است.

رئیس ستاد راهیان نور در ادامه سخنان خود به موضوع اربعین پرداخت و عنوان کرد: امسال مقرر شده از سه مرز شلمچه، چذابه و مهران تردد زوار صورت گیرد و برای عمل کردن به فرمان نورانی رهبری از شما مسئولان که در کف صحنه در حال خدمت رسانی هستید و بیشتر از دیگران بر مسائل اشراف دارید می‌خواهیم که ارزیابی از شرایط داشته باشید.

وی هدف جلسه را ظرفیت‌شناسی و آسیب‌شناسی دانست و تصریح کرد: با حضور در این جلسه آماده‌ایم که با یاری شما هرچه بیشتر با ظرفیت‌ها آشنا شده و به آسیب‌شناسی اقدام کنیم و در صدد رفع توقع و انتظارات موجود برآییم.

فضلی ابراز کرد: مایه افتخار است که تمام ظرفیت‌های راهیان نور را برای انجام این امر و در راه خدمت‌رسانی به زوار اباعبدالله‌الحسین(ع) به کار گیریم.

وی در پایان تاکید کرد: داشتن شناخت کامل از ظرفیت برای کمک‌رسانی به دستگاه‌های خدمت‌رسان الزامی است.

منبع: فارس