تاریخ انتشار خبر: ۱۹ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۱۲:۱۸:۵۴
کد مطلب : 20356

افتتاح نخستین کلاس هوشمند در خرمشهر

معاون اداره آموزش و پرورش خرمشهر از افتتاح نخستین کلاس هوشمند در این شهرستان خبر داد.

خبرگزاری فارس: افتتاح نخستین کلاس هوشمند در خرمشهر

جلیل شریبی امروز در  خرمشهر از برگزاری مراسمی به مناسبت جشن نیکوکاری در محل آموزشگاه یاس فرهنگیان خبر داد و اظهار کرد: مراسمی به مناسبت جشن نیکوکاری در آموزشگاه یاس فرهنگیان شهرستان برگزار شد و در پایان مراسم، نخستین کلاس هوشمند این شهرستان افتتاح گردید.

وی ادامه داد: این مراسم دو ساعته با حضور جمعی از مسئولان و روسای ادارات خرمشهر و با هدف ارتقای فرهنگ مهرورزی و نیکوکاری و نهادینه کردن سنت حسنه احسان در میان دانش‌آموزان برگزار شد.

معاون اداره آموزش و پرورش خرمشهر تصریح کرد: این مراسم با همکاری کمیته امداد امام خمینی و اداره آموزش و پرورش برگزار شد که فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، روسای ادارات آموزش و پرورش و کمیته امام خمینی، ریاست شورای شهر شهرستان خرمشهر، معاونت اداره فرهنگ ارشاد اسلامی و سرپرست معاونت پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش از جمله مدعوین حاضر در مراسم بودند.

وی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مریم حورسی مدیریت آموزشگاه یاس فرهنگیان ابراز داشت: راه‌اندازی کلاس‌های هوشمند و استفاده از آخرین تکنولوژی روز جهان در امر آموزش می‌تواند زمینه‌ساز پیشرفت و ترقی سیستم آموزشی در خرمشهر و تربیت نسل خلاق و آینده ساز برای کشورمان باشد.

فارس