تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , آذر, ۱۳۹۳ | ۰۹:۲۴:۵۵
کد مطلب : 57339
فرمانده پایگاه دریایی آبادان و خرمشهر خبر داد

افتتاح ۷ طرح خدماتی و مخابراتی نیروی دریایی در آبادان

فرمانده پایگاه دریایی آبادان و خرمشهر گفت: با حضور مسئولان، هفت طرح مخابراتی، زیربنایی و خدماتی نیروی دریایی در پایگاه بهمنشیر قفاس از توابع شهرستان آبادان افتتاح و بهره‌برداری از آن آغاز می‌شود.

خبرگزاری فارس: افتتاح 7 طرح خدماتی و مخابراتی نیروی دریایی در آبادان

به گزارش عصر آبادان ؛ ناخدایکم عرشه ستاد نادر حمودی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان با بیان اینکه هفت طرح خدماتی و مخابراتی نیروی دریایی در آبادان افتتاح می‌شود، هدف از اجرای این پروژه‌ها را بهبود و افزایش سطح خدمات‌رسانی به کارکنان و ایجاد زیرساخت‌های لازم در این محل نام برد.

وی از کارخانه تصفیه آب حضرت ابوالفضل(س) با ظرفیت تصفیه آب به میزان ۱۵۰ مترمکعب در روز و پنج مترمکعب آب شیرین در روز به عنوان یکی از این پروژه‌ها نام برد.

فرمانده پایگاه دریایی آبادان و خرمشهر اظهار کرد: جایگاه پمپ بنزین سیار شهدای نیروی دریایی آبادان و خرمشهر و پروژه اتصال سامانه رایانه‌ای با سامانه صدور کارت پایان خدمت کارکنان وظیفه با نیروی انتظامی کشور از دیگر پروژه‌های آماده بهره‌برداری است.

حمودی در پایان از اجرای سه طرح مخابراتی و یک پروژه آبیاری قطره‌ای فضای سبز محیط پاسگاه با استفاده از مازاد آب کارخانه تصفیه آب، به عنوان دیگر پروژه‌های آماده بهره‌برداری نام برد.

منبع: فارس