تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۰:۲۶:۱۰
کد مطلب : 48254

افتضاح جدید منافقین +عکس

پلیس فرانسه چند تن از اعضای گروهک منافقین را به علت سرقت سبدهای گل در یک قبرستان، بازداشت کرد. این گل ها به ساختمان محل استقرار مریم رجوی، سرکرده این گروهک، منتقل می شد. پیش تر چند تن از اعضای این گروهک، به علت سرقت از فروشگاه ها، بازداشت شده بودند.

پلیس فرانسه چند تن از اعضای گروهک تروریستی منافقین را به علت سرقت سبدهای گل  در یک قبرستان، بازداشت کرد.
یک خانم  فرانسوی که هر هفته بر سر مزار همسرش در قبرستان شهر «اورسواز»  سبد گل می گذاشت، به طور اتفاقی متوجه می شود که پس از ترک قبرستان، سبد گل وی ناپدید می شود.

افتضاح جدید منافقین +عکس

با تکرار این موضوع، وی با شکایت به پلیس، خواهان پیگیری این موضوع می شود. پلیس پس از بررسی، متوجه می شود سبد گل های تازه همه مزارها، چنین سرنوشتی پیدا می کند.

پلیس، با بازبینی تصویر دوربین های مداربسته قبرستان و پیگرد سارقان گل، متوجه می شود این گل ها به ساختمان محل استقرار مریم رجوی، سرکرده گروهک تروریستی منافقین، منتقل می شود.پلیس فرانسه اکنون چند تن از اعضای گروهک تروریستی منافقین را در این زمینه دستگیر و تحویل مقامات قضائی داده است.

سال های پیش هم اعضای گروهک منافقین مستقر در اروپا و آمریکا، براساس دستور سرکردگان این گروهک که گفته بودند «هزینه های خود را باید شخصا تامین کنید»، اقدام به سرقت از فروشگاه های مختلف مواد غذایی می کردند که شماری از آنها دستگیر شدند.
شهر «اورسورواز» در ۳۵ کیلومتری شرق فرانسه، محل استقرار گروه منافقین در این کشور است.

دستگاه قضائی فرانسه، هفته پیش، پرونده ۹ تن از متهمان پرونده پولشویی و تروریستی منافقین را که یازده سال باز بود، با تبرئه متهمان، مختومه اعلام کرد.

منبع: شبکه خبر