تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۸:۲۴:۵۴
کد مطلب : 44613

افزایش ابر و رگبار در مرکز ایران

مدیرپیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: طی سه روز آینده برای چهار استان در مرکز ایران افزایش ابر، رگبار، رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می شود.

 به گزارش عصر آبادان، احد وظیفه افزود:بر اساس نقشه های پیش‌یابی امروز در سواحل شرقی دریای خزر و ارتفاعات سمنان و در سه روز آینده در استان های کرمان، هرمزگان، جنوب سیستان و بلوچستان و شرق فارس در ساعات بعد از ظهر افزایش ابر، رگبارو رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می شود.وی از تشدید وزش باد در شرق کشور در روز چهارشنبه خبر داد و افزود: دراین مدت به علت افزایش سرعت وزش باد، پدیده گرد و خاک و کاهش دید افقی در استان های خوزستان، ایلام و بوشهر دوراز انتظار نیست. در این روز خلیج فارس مواج است.

مدیرپیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به وضعیت هوای تهران، گفت: آسمان تهران در روز سه‌شنبه صاف گاهی وزش باد در ارتفاعات افزایش ابر پیش‌بینی می‌شود. همچنین حداقل و حداکثر دما در این روز به ۲۵ و ۳۵ درجه سانتی‌گراد بالای صفر می‌رسد. در روز چهارشنبه آسمان تهران صاف گاهی وزش باد در ارتفاعات افزایش ابر پیش‌بینی شده است و حداقل و حداکثر دما در این روز ۲۶ و ۳۶ درجه می‌شود.

منبع: ایسنا