تاریخ انتشار خبر: ۵ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۷:۵۱:۰۳
کد مطلب : 41614

اقدام شایسته استاندار خوزستان در مراسم تقدیر از کارمندان نمونه+عکس

مراسم سالروز دولت تحت عنوان تقدیر از دستگاه های شایسته و کارمندان نمونه استان ظهر امروز در سالن شهید هاشمی برگزار شد ، که از جمله حواشی این مراسم میتوان به حرکت قابل تقدیر استاندار خوزستان در مواجه با یک جانباز دوران دفاع مقدس اشاره کرد.

 

به گزارش رهیاب نیوز ،مراسم سالروز دولت  تحت عنوان تقدیر از دستگاه های شایسته و کارمندان نمونه استان ظهر امروز در سالن شهید هاشمی برگزار شد ، که از جمله حواشی این مراسم میتوان به حرکت قابل تقدیر استاندار خوزستان در مواجه با یک جانباز دوران دفاع مقدس اشاره کرد.

مجری برنامه همه ی مسئولین را روی سن دعوت کرده بود و از روی لیستی که در اختیارش قرار داده بودند یکی یکی نام مدیران دستگاه های اجرایی را می خواند تا برای دریافت تقدیرنامه خود به روی سن بیایند و از دست استاندار تقدیرنامه خود را بگیرند ، اما به آخرین نفر که رسید بجای نام دستگاه و مسئولیت شخص مورد نظر نوشته شده بود: جانباز و ایثارگر هشت سال دفاع مقدس ، و مجری هم با ذوق فراوان و آب و تاب زیاد بلاخره نام را خواند ، اما نگاه ها همه مبهوت ماند ، چون کسی از صندلی خودش بلند نشد ، و یکی از حاضرین به اشاره به مسئولین فهماند که شخصی که نامش برده شده بین جمعیت و روی ویلچر نشسته است! ، یک جانبازی که پاهایش را در دوران هشت سال دفاع مقدس برای این آب و خاک داده بود.

استاندار خوزستان بعد از متوجه شدن موضوع بی درنگ از روی سن پایین آمد و خودش را به جانباز که حالا به کمک اطرافیان به زیر سن رسیده بود رساند و در حرکتی شایسته تقدیر سعی کرد دست این جانباز را ببوسد که او مانع این کار استاندار شد و استاندار را در آغوش کشید و همین حرکت استاندار همه مسئولین از روی سن پایین کشاند تا تک تک  بیایند و در مقابل عظمت یک روح فداکار تا زانو خم بشوند و او را در آغوش بگیرند.

در آخر هم مقتدایی درخواست میکند تا یک عکس یادگاری از آن ها در کنار این جانباز گرفته شود که عکاس رهیاب نیوز عکس زیر را از این صحنه به تصویر کشیده است.