تاریخ انتشار خبر: ۲۸ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۲۲:۰۶:۳۶
کد مطلب : 90260
در یکی از روستاهای اطراف شهرستان رامهرمز؛

اقدام وحشیانه مرد روستایی درباره یک حیوان + عکس

ماده کفتار به رغم تحمل درد و رنج فراوان در مقابل ضایعات وارده بسیار مقاوم بود اما تلاش دامپزشکان برای نجات جان این حیوان بی نتیجه بود و متاسفانه پس از گذشت چهار روز به دلیل انتشار عفونت و شدت جراحات وارده، ماده کفتار از بین رفت.

به نقل از دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایران، عامل این اقدام بی‌رحمانه که متوجه حضور محیط بانان شده بود دقایقی پیش از رسیدن مامورین، کفتار را رها کرده و از محل متواری شد.

 

چهارشنبه هفته گذشته (۱۳۹۴/۲/۲۳) فردی از اهالی یکی از روستاهای اطراف شهرستان رامهرمز یک کفتار ماده را بوسیله اسلحه شکاری ساچمه زنی هدف قرار داده و جانور را زخمی می کند.

 

این فرد در اقدامی وحشیانه و غیر انسانی در حالی که کفتار کاملا زنده بوده، حیوان مجروح را بوسیله یک طناب به پشت خودروی سمند خود بسته و فاصله محل شلیک تا روستا کفتار را به روی زمین می‌کشد.

 

شکنجه بیرحمانه یک کفتار در رامهرمز+تصاویر

راننده خودرو پس از ورود به روستا در نقطه ای توقف می کند و یکی از اهالی از صحنه دردناک زجر کشیدن کفتار مجروح که هدف گلوله قرار گرفته و مسافتی طولانی با خودرو بر روی زمین کشیده است تصویربرداری می‌کند.

 

در این بین یکی از روستائیان، اداره محیط زیست رامهرمز را در جریان قرار داده و پس از دریافت گزارش محیط بانان عازم روستای مذکور می‌شوند.