تاریخ انتشار خبر: ۱ , آذر, ۱۳۹۳ | ۱۱:۵۸:۲۴
کد مطلب : 55512
رئیس شورای شهر آبادان خبر داد

الحاق منطقه جدید به مناطق سه‌گانه شهرداری آبادان

رئیس شورای اسلامی شهر آبادان از الحاق یک منطقه جدید (چهار) به مناطق سه‌گانه شهرداری آبادان خبر داد.

خبرگزاری فارس: الحاق منطقه جدید به مناطق سه‌گانه شهرداری آبادان

به گزارش عصر آبادان ،حمید حنظل عیدانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار کرد: شورای شهر با موافقت و تصویب طرح پیشنهادی الحاق یک منطقه جدید (چهار) به مناطق سه‌گانه شهرداری آبادان، آن را به‌منظور بررسی و کسب موافقت در کمیته تلفیق به فرمانداری ارائه کرد که خوشبختانه با حسن‌نظر فرماندار ویژه شهرستان این طرح مورد تائید قرار گرفت.

وی با بیان اینکه طرح مذکور برای اجرا به شهرداری ابلاغ شد، افزود: منطقه چهار شهرداری مناطقی همچون کوی ملت، فیه، سلیچ شرقی و غربی، کوی فرهنگیان، مسکن مهر، ورودی‌های شهر و جزیره شادمانی را شامل می‌شود.

رئیس شورای اسلامی شهر آبادان با اشاره به استقرار منطقه چهار شهرداری در محل واقع در کوی فرهنگیان عنوان کرد: به طور قطع استقرار این منطقه سبب افزایش خدمات‌رسانی به شهروندان نقاط یاد شده می‌شود.

حنظل عیدانی تصریح کرد: با توجه به ابلاغ این طرح، شهرداری باید هر چه سریع‌تر بسترهای لازم را برای آغاز فعالیت این منطقه مهیا کند.

وی در پایان یادآور شد: انتظار می‌رود تا فرمانداری ویژه آبادان و منطقه آزاد اروند در بحث تامین و تخصیص اعتبارات برای ارائه خدمات به شهروندان این منطقه را یاری کنند.

منبع: فارس