تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۱۹:۰۵:۰۸
کد مطلب : 38441

امام جماعتی در عربستان خودش را منفجر کرد/خواب دیدن حوری، علت انفجار ایست بازرسی ارتش در سوریه!

در تیتر اخبار روزنامه های عربستانی و یا آنچه که از خبرهای آن ها برداشت می شود ، این است که روزنامه های عربستانی در صدد آن هستند که مردم خود را به سوی گروه های تکفیری و تروریستی سوق دهند و از آن ها به عنوان عامل انتحاری در گروهک های وحشی و تروریستی همچون ˝داعش˝ و ˝القاعده˝ بهره ببرند . امروز (سه شنبه) یک روزنامه عربستانی از انجام عملیات انتحاری توسط سه تروریست عربستانی که یکی از آن ها امام جماعت مسجدی در عربستان است ، پرده برداشت .

سرویس بین الملل رهیاب نیوز

 

در تیتر اخبار روزنامه های عربستانی و یا آنچه که از خبرهای آن ها برداشت می شود ، این است که روزنامه های عربستانی در صدد آن هستند که مردم خود را به سوی گروه های تکفیری و تروریستی سوق دهند و از آن ها به عنوان عامل انتحاری در گروهک های وحشی و تروریستی همچون “داعش” و “القاعده” بهره ببرند . امروز (سه شنبه) یک روزنامه عربستانی از انجام عملیات انتحاری توسط سه تروریست عربستانی که یکی از آن ها امام جماعت مسجدی در عربستان است ، پرده برداشت .

روزنامه عربستانی “الحیات” که دفتر مرکزی آن در لندن واقع شده است در چاپ  امروز (سه شنبه) بیان کرد : یک تروریسیت عربستانی دو روز قبل به  یک ایست بازرسی ارتش سوریه در نزدیکی شهر ” جسر الشغور ” حمله و خود را منفجر کرد .

روزنامه ” الحیات ” افزود : این تروریست پس از آنکه در خواب دید یک “حوری بهشتی!” در بهشت منتظر او هست ! فورا عملیات انتحاری انجام داد تا به حوریه خود در بهشت برسد!

این تنها عملیات تروریستی و انتحاری عربستانی ها در دو روز قبل نبود ، بلکه هموطنان این تروریست یعنی ” صالح الشقیر ” با یک عملیات انتحاری ( بنا بر قول این روزنامه ) به ارتش عراق حمله کرد و هموطن دیگر آن ها به نام ” سالم هادی الصیعری ” که به ارتش یمن حمله و خود را منفجر کرد .

عامل انتحاری عربستانی به نام ” سعود عبدالله العتیبی ” ملقب به “ابو معاذ النجدی ” که خود را در نزدیکی شهر جسر الغور منفجر کرد ، پس از آنکه عملیات انتحاری انجام داد ، جسد او را به شهر “اشلاء ” منتقل کردند . این تروریست در عملیاتی که انجام داد ، حدود ۳۰۰ نفر را کشت . به گفته این روزنامه ، العتیبی قبل از آن که به عضویت گروهک تروریستی داعش در بیاید ، امام جماعت یکی از مساجد عربستان بود .