تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , آذر, ۱۳۹۳ | ۱۰:۵۵:۲۰
کد مطلب : 57820

امام جمعه آبادان: برگزاری مسابقات جهانی کشتی نشاط اجتماعی را در آبادان حاکم کرده است

امام جمعه آبادان گفت: برگزاری مسابقات کشتی فرنگی باشگاه‌های جهان، نشاط اجتماعی را در شهر ایجاد کرده است.

خبرگزاری فارس: برگزاری مسابقات جهانی کشتی نشاط اجتماعی را در آبادان حاکم کرده است

به گزارش عصر آبادان ، حجت‌الاسلام علی ابراهیمی‌پور در حاشیه افتتاحیه مسابقات مسابقات کشتی فرنگی باشگاه‌های جهان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار کرد: برگزاری مسابقات کشتی فرنگی جهان به میزبانی آبادان نشان از امنیت و جایگاه این منطقه دارد و حق آبادان نیز همین است.

وی اضافه کرد: آبادان نه تنها در سطح ملی بلکه در سطح بین‌المللی نیز می‌تواند حرفی برای گفتن داشته باشد و این امر صرفا مربوط به کشتی نیست بلکه شامل تمام رشته‌های ورزشی در سطح جهانی می‌شود.

امام جمعه آبادان با تاکید بر اینکه برگزاری این مسابقات جای تقدیر و تشکر دارد گفت: این اقدام در شهر مرزی آبادان نشان از وجود امنیت پایدار در این خطه از کشور اسلامی‌مان دارد، با توجه به فضای ناامنی که در خاورمیانه حاکم است و این پیام خوبی برای تمام دنیا بوده که ایران، کشوری به تمام معنا امن است.

ابراهیمی‌پور خاطر نشان کرد: دیگر اینکه، برگزاری این دوره از مسابقات نشان از ظرفیت بالا و وسیع آبادان و توان افزون خدمت‌رسانی این خطه برای انجام چنین حرکتی جهانی دارد.

وی با بیان اینکه ظرفیت‌های آبادان برای برگزاری سایر مسابقات ورزشی بین‌المللی نیز بسیار مناسب است عنوان کرد: فضایی که هم‌اکنون در شهر آبادان حاکم است، سبب شده بسیاری از جوانان علاقه‌مند به ورزش را باانگیزه‌تر کند.

این روحانی تصریح کرد: یک نشاط اجتماعی بسیار خوبی در سطح شهر ایجاد شده و جوانان در سالن کوثر (محل برگزاری این دوره از مسابقات) گردهم آمده و به انجام برنامه‌ای سالم، بدون خطا و مفرح می‌پردازند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی آبادان در پایان افزود: امیدواریم برگزاری مسابقات جهانی کشتی، آثار و برکات خوبی برای آبادان و آبادانی‌ها به‌همراه داشته باشد.

منبع:فارس