تاریخ انتشار خبر: ۲۹ , تیر, ۱۳۹۵ | ۰۹:۵۳:۵۸
کد مطلب : 120051
شمخانی :

امتیاز مدیران و روسا فقط حقوق نیست/ موارد دیگری نیز هست که باید به سمت تعادل برده شود/ پیگیر قلدری، بی منطقی، دبه درآوری و بدعهدی های آمریکا هستیم

دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: حقوق های نجومی موضوعی نیست که به تازگی شروع شده باشد، در ضمن امتیاز مدیران و روسا فقط حقوق نیست موارد دیگری نیز هست که باید به سمت تعادل برده شود.

امتیاز مدیران و روسا فقط حقوق نیست/ موارد دیگری نیز هست که باید به سمت تعادل برده شود/ پیگیر قلدری، بی منطقی، دبه درآوری و بدعهدی های آمریکا هستیم

علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی در خصوص دریافت‌های نجومی تعدادی از مدیران دولتی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا، اظهار داشت: این را باید یک اتفاق میمون دانست، که چگونه می توان زندگی مسئولین را به سمت طبقه فقیر هدایت کرد لذا نباید این موضوع را تبدیل به موضوعی جناحی و سیاسی کرد.

 

دبیر شورای عالی امنیت ملی در ادامه افزود: حقوق های نجومی موضوعی نیست که به تازگی شروع شده باشد؛ البته درست است که این موضوع در دولت یازدهم آشکار شده است، در ضمن امتیاز مدیران و روسا فقط حقوق نیست و موارد دیگری نیز هست که باید به سمت تعادل برده شود؛ این مسئله با پیشتازی نیرو‌های انقلابی امکان‌پذیر است و نیازی به هیاهوی تبلیغاتی نیست لذا باید شعارمان را تقرب به زندگی طبقه میانی و  فقیر قرار دهیم.

وی با بیان اینکه “مستضعفین” کلمه واژه خلق شده توسط امام(ره) برای توصیف مردم است، گفت: ما هرچه داریم از مردم کوچه، بازار و انقلابی داریم؛ لذا ما باید به این سمت حرکت کنیم که به مردم عادی نزدیک تر شویم.

شمخانی تاکید کرد که در موضوع فیش های نجومی باید طوری عمل کرد که از این موضوع نهضت تقرب به زندگی مستضعفین در بین مسئولین فراهم کنیم.

شمخانی اقدامات انجام شده درخصوص بد عهدی‌های آمریکا در برجام و پس ندادن پولهای بلوکه شده ایران گفت: ما پیگیر این موضوعات هستیم؛ قلدری، بی منطقی دبه در آوری و بدعهدی های آمریکا موضوعی نیست که مورد توجه جمهوری اسلامی ایران نباشد و همواره پرچم هوشیاری را مقام معظم رهبری برای مقابله با این موضوعات در طول مذاکرات هسته ای برافراشته نگه داشتند.

وی افزود: اقدامات حقوقی و شکایاتی علیه همه جنایات آمریکا از کودتای ۲۸مرداد گرفته تا جنگ تحمیلی را باید مستند کرد و به مجامع بین الملل ارائه داد.

انتهای پیام/گ