تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۷:۵۴:۲۹
کد مطلب : 67873
عضو خبرگان رهبری:

امت اسلام اعتراض خود را نسبت به اهانت های غرب به پیامبر(ص) اعلام کنند/ هدف اصلی غربی ها در توطئه های اخیر ترویج اسلام هراسی است

آیت الله حیدری اظهار داشت: این اقدام موهن و توطئه کثیف مجله فرانسوی ،به نمایندگی از تمام کشورهای غربی بر علیه اسلام انجام شده است ،بنابراین امت اسلام و جریانات مسلمان در هر جای دنیا که هستند باید موضع خودشان را نسبت به این تهاجمات اعلام و این اقدام را محکوم کنند.

 

 

به گزارش رهیاب نیوز آیت الله حیدری حیدری ،عضو خبرگان رهبری ضمن محکوم کردن اهانت مجله فرانسوی شارلی ابدو به پیامبر اسلام (ص) ،اظهار کرد: توطئه های غربی ها اقدام جدیدی نیست ،اما این اقدام موهن اخیر غربی ها گامی دیگر در راستای اسلام هراسی است.

 

 

امام جمعه موقت اهواز با اشاره به توهین مجله شارلی به ساحت مقدس پیامبر اسلام گفت: دشمنان از گذشته جنگ های بسیاری علیه اسلام  و امت محمد (ص) راه انداخته بودند و به نام دین و اسلام اقدامات تروریستی انجام داده اند،این نامسلمانان نیز از همان دسته هستند که هدف اصلی توطئه هایشان تخریب چهره امت اسلام و مسلمانان است .

 

 

عضو خبرگان رهبری یادآور شد: یادمان نمی رود امام امت( رضوان تعالی علیه)زمانی که توطئه آیات شیطانی را مشاهده کرد قویا به میدان آمدند و آن افشاگری و موضع تاریخی را در مقابل سلمان رشدی اعلام فرمودند ،بنابراین امروز امت اسلام نیز به هر نحوی که برایشان امکان دارد اعتراض خود را نسبت به اقدامات توهین آمیز اعلام کنند.

حیدری خواهان اعلام اعتراض امت مسلمان نسبت به اهانت نسبت به پیامبر اسلام شد و تاکید کرد: این اقدام موهن و توطئه کثیف مجله فرانسوی ،به نمایندگی از تمام کشورهای غربی بر علیه اسلام انجام شده است ،بنابراین امت اسلام و جریانات مسلمان در هر جای دنیا که هستند باید موضع خودشان را نسبت به این تهاجمات اعلام و این اقدام را محکوم کنند.

 

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: خداوند در قرآن کریم درباره حضرت محمد (ص)فرموده اند “ما تو را برای ایجاد رحمت و آرامش عالمیان فرستاده ایم” بنابراین پیامبر رحمت بری از هرگونه خشونت است و کسانی که بنام لا اله الا ا… و محمد رسول ا..  کارهای خشن و بی رحمانه انجام می دهند، ربطی به اسلام ندارند آنها خوارج  این زمان هستند و نباید کارهای آنها به نام اسلام گذاشته شود،ولی متاسفانه گروه های تکفیری ساخته و پرداخته غربی ها هستند که قصد دارند آبروی اسلام را ببرند.

 

 

وی تاکید کرد: هدف اصلی غربی ها در انجام توطئه های جدید ترویج اسلام هراسی است ، مسلمانان باید در عین حال که صلابت خود را در زمینه اعتراض به توهین غربی ها به پیامبر(ص)نشان داده طی اقداماتی برجسته تر حقیقت اسلام را به جهانیان نشان دهند.

اهواز نوین