تاریخ انتشار خبر: ۶ , مهر, ۱۳۹۴ | ۰۰:۴۹:۰۷
کد مطلب : 101300
عضو مجلس خبرگان رهبری در مصاحبه با عصر آبادان:

امت و دولت های مسلمان باید تکلیف شان را با رژیم سعودی روشن کنند/تاریخ سیاه آل سعود مملو از جنایت هاست

عصر آبادان: آیت الله محسن حیدری به عصر آبادان گفت:این جنایت اخیر آل سعود جنایت تازه ای نیست، تاریخ سیاه آنان مملو از این جنایت هاست.

آیت-الله-حیدری-عصر-آبادان

به گزارش عصر آبادان ، آیت الله حیدری نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری درگفت و گو با خبرنگار عصر آبادان با اشاره به کشتار اخیر حاجیان در صحرای منا ، گفت: این جنایت اخیر آل سعود جنایت تازه ای نیست، تاریخ سیاه آنان مملو از این جنایت هاست.

وی افزود: بحث بی لیاقتی و بی تدبیری نیست بلکه جرم و جنایت است.

آیت الله حیدری تصریح کرد: این ها به خاطر عقیده خارجی گری که دارند همه مسلمانان و اهل قبله را مهدورالدم می دانند و از این رهگذر هیچ حرمتی برای مسلمانان قائل نیستند و همین حادثه اخیر منا ، بزرگترین نشانه این عقیده خارجی گری است.

امام جمعه موقت اهواز یادآور شد: حادثه مکه در سال ۶۶ نمونه دیگری از این جنایت های آل سعود است.همه اینها بیانگر این است که این رژیم یک رژیم منحوس و نامطلوب و ضد اسلام وانسانیت است.

وی خاطرنشان کرد: باید همه دولت ها و امت های اسلامی تکلیف شان را نسبت به این رژیم روشن کنند و حرمین شریفین را از دست این ظالمان و متجاوزان رهایی بخشند.

نماینده خوزستان در مجلس خبرگان رهبری همچنین در پاسخ به سوال خبرنگار ما که این حوادث تا چه اندازه با کشتار مردم در یمن و عراق مرتبط است، اظهار داشت: همه اینها نشأت گرفته از هویت زشت و ننگین عربستان و آل سعود و وهابیت است.اینها حلقه های به هم پیوسته یک توطئه استکباری برای ایجاد تفرقه ، خشونت و جنایت در بین امت اسلامی هستند تا امت اسلامی نتوانند در مقابل استکبار قد علم کنند.