تاریخ انتشار خبر: ۶ , مهر, ۱۳۹۵ | ۱۲:۵۹:۱۴
کد مطلب : 124557
معلم مدارس شازند در چهارمین روز سال تحصیلی جدید جان باختند

امداد رسانی به ۱۰ مصدوم سانحه سرویس معلمان آموزش و پرورش

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: نیروهای امدادی شهرستان شازند به ۱۰ مصدوم سانحه برخورد یک دستگاه مینی بوس با کامیون امداد رسانی کردند.

امداد رسانی به ۱۰ مصدوم سانحه سرویس معلمان آموزش و پرورش

 حسن طاهر احمدی رییس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی در مورد این حادثه در گفتگو با  اراک امروز؛ گفت: در ساعت ۷:۵۰ دقیقه صبح روز سه شنبه  ششم مهر ماه گزارش حادثه برای سرویس معلمان آموزش و پرورش شهرستان شاند در محور شازند – بازنه از طریق تماسهای مردمی به مرکز اورژانس شازند اطلاع داده شد.

طاهر احمدی اظهار کرد: بلافاصله نیروهای امدادی اورژانس ۱۱۵ شازند، دو آمبولانس درمانگاهی و نیروهای هلال احمر به منظور امداد رسانی به مصدومین به محل حادثه اعزام شدند که ضمن ارائه خدمات امدادی اورژانس پیش بیمارستانی، ۸ مصدوم حادثه را به بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) و ۲ مصدوم را نیز به بیمارستان امیرالمومنین (ع) اراک اعزام کردند.

وی تصریح کرد: وضعیت مصدومین لحظه به لحظه در حال پیگیری می باشد و مراقبتهای تخصصی بیمارستانی برای این عزیزان ارائه می شود.

طاهر احمدی خاطرنشان کرد: متاسفانه تا کنون ۳ نفر از مصدومین در محل حادثه و قبل از رسیدن نیروهای امدادی جان خود را از دست داده اند به طوری که هیچ گونه اندیکاسیون احیای قلبی و ریوی را نداشته اند و از ۱۰مصدومی که در این دو بیمارستان بستری می باشند، ۳ نفر از آنها بد حال می باشند و  هفت مصدوم این حادثه  در شرایط مناسب به سر می برند و تحت درمان می باشند.

انتهای پیام/ش