تاریخ انتشار خبر: ۵ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۱۵:۱۴:۰۸
کد مطلب : 79112
حجت الاسلام حاجتی:

امروز فرزندان زهرا(س) پرچم دار مبارزه با استکبار در دنیا هستند

حجت الاسلام حاجتی گفت:امروز فرزندان زهرا(س) در ایران، لبنان، یمن و عراق در حال حکمفرانی و پرچم دار مبارزه با استکبار در دنیا هستند

 به نقل از دزفول امروز: حجت الاسلام و المسلمین “میر احمدرضا حاجتی” امام جمعه موقت اهواز، شب شهادت حضرت زهرا(س) در جمع عزادارن مردم دزفول در حرم حضرت سبزقبا(ع)، با اشاره به همزمانی ایام فاطمیه و عید نوروز گفت: مردم دزفول و سایر شهرهای کشور، به احترام حضرت زهرا(س) بسیاری از مراسمات شادی را لغو و در ایام عید نوروز، با لباس مشکی به عزاداری پرداختند که این موضوع بسیار مهم و اساسی است.وی، حضرت زهرا(س) را سبک زندگی شیعیان دانست و گفت: زهرا(س) موضوع امروز، برنامه فردا و سبک زندگی ما است.

IMG 29871 زهرا(س) موضوع امروز، برنامه فردا و سبک زندگی ما است

حجت الاسلام حاجتی ادامه داد: حوادث امروز دنیا را حاصل تجلی یافتن نور زهرا(س) است و پس از ۱۴ قرن، کوثر وجودی حضرت فاطمه(س) همچنان در حال جوشیدن است.

امام جمعه موقت اهواز، با اشاره به توسل و دلدادگی رزمندگان به حضرت زهرا(س) در دوران دفاع مقدس، خاطر نشان کرد: رزمندگان ما در طول دفاع مقدس با رمز یازهرا(س) به دل خطرات بزرگ می زدند و امروز صدای یازهرا(س) از عراق ، لبنان، سوریه و یمن در حال شنیده شدن است.

این استاد برجسته حوزه ادامه داد: امروز فرزندان زهرا(س) در ایران، لبنان، یمن و عراق در حال حکمفرانی و پرچم دار مبارزه با استکبار در دنیا هستند. حضرت آیت الله خامنه ای در ایران، حضرت آیت الله سیستانی در عراق، سید حسن نصرالله در لبنان و شامات و سید عبدالملک الحوثی در یمن که همه اینها اثر کوثر وجودی حضرت زهرا(س) است.

IMG 2840 زهرا(س) موضوع امروز، برنامه فردا و سبک زندگی ما است

اجرای تعزیه شهادت حضرت زهرا(س) و مداحی از دیر بخش های این مراسم معنوی بود.