تاریخ انتشار خبر: ۲۵ , بهمن, ۱۳۹۴ | ۲۲:۰۱:۴۲
کد مطلب : 109141
سردار نقدی در دیدار با خانواده شهید عسکری فرد:

امنیت امروز مرزهای ما مرهون شهدای مدافع حرم است/سردار خطاب به فرزند شهید: می رویم و انتقام خون پدر شهیدت را می گیریم

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در سفر به آبادان ، با خانواده شهید عسکری فرد از شهدای مدافع حرم دیدار کرد.

sardar-naghdi-abadan3

به گزارش عصر آبادان ، سردار محمد رضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در جریان سفر به آبادان و خرمشهر و دیدار با خانواده شهید مدافع حرم ، ضمن ادای احترام به مقام این شهید بزرگوار ، اظهار داشت:  شهید عسکری فرد اکنون در بالاترین مراتب و درجات الهی ، متنعم از الطاف خداوند است و در شب ولادت حضرت زنیب سلام ا… علیها ، روح این شهید والامقام اینک قرین رحمت الهی است.

وی افزود: اگر امروز در کمال آرامش و امنیت هستیم و هیچ خطری متوجه مرزهای ما نیست ، مرهون شهادت و رشادت مردان بزرگی چون شهید عسکری فرد و سایر شهدای عزیز مدافع حرم است.

سردار نقدی خاطرنشان ساخت: ملت ایران قدر این شهید والامقام و شما خانواده ی مکرم این شهید را به خوبی می دانند و بزرگ دانستن شأن و منزلت خانواده های شهدای مدافع حرم را بر خود فرض می داند زیرا امنیت خود را مدیون از خود گذشتگی شما می دانند.

سردار نقدی همچنین در ادامه خطاب به پسر شهید عسکری فرد گفت: تردید نداشته باش که انتقام خون پدر شهیدت را خواهیم گرفت.شما باید جای پدر بزرگوار خود را بگیرید و در همان مسیر گام بردارید و مانند پدر خود در حفظ شعائر الهی و پشتیبانی از ولایت، سنگ تمام بگذارید.

فرزند شهید عسکری فرد نیز در این دیدار ضمن قدردانی از حضور رئیس سازمان بسیج و فرمانده سپاه خوزستان ضمن بیان خاطرات پدر شهیدش ، یادآور شد: پدرم همواره به ما می گفت که اگر نرویم در سوریه و از حرم حضرت زینب سلام الله علیها دفاع نکنیم ، بعدها مجبور خواهیم شد که در خرمشهر با آنان بجنگیم و آن موقع شما خواب راحت نخواهید داشت.ضمن اینکه این شهید بزرگوار عاشق اهل بیت علیهم السلام بوده اند و دفاع از حرم حضرت زینب سلام الله علیها را بر خود واجب می دانست.

وی همچنین به شعارگویی پدرش در مراسمات ۲۲ بهمن هر سال اشاره کرد و گفت: شهید عسکری فرد همیشه در ۲۲ بهمن شعارگوی مراسم خرمشهر بود. من نیز قصد دارم در راهپیمایی ۲۲ بهمن سال های آینده راه ایشان را ادامه دهم.

 

شهید محمد رضا عسکری فرد ، آبان ماه امسال ، طی درگیری مدافعان حرم با عوامل تروریستی تکفیری در حومه استان حما سوریه  از ناحیه چشم چپ مورد اصابت گلوله تک‌تیرانداز قرار گرفت و به درجه رفیع شهادت نائل آمد.