تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۲:۴۶:۰۸
کد مطلب : 76165
مدیر فرودگاه آبادان بیان کرد:

امنیت و احترام محوریت طرح نوروزی فرودگاه آبادان

مدیر فرودگاه آبادان از امنیت و احترام محوریت طرح نوروزی فرودگاه خبر داد.

صبح امروز جلسه هماهنگی با محوریت نوروز ۹۴ در فرودگاه آبادان برگزار شد.

این جلسه هماهنگی با حضور همه شرکت‌های هواپیمایی ایران ایر، ایران ایرتور، آسمان، ایرعربیا، قشم ایر، زاگرس و نفت و ارگان‌های پلیس، سپاه، گمرک، گذرنامه، بانک ملی و سوخت رسانی و همه عوامل و واحدهای مرتبط با مسافر و پرواز تشکیل شد.

مدیر فرودگاه آبادان در این جلسه اظهار داشت: امروزه فرودگاه‌ها یکی از مهم‌ترین زیرساخت‌های سفر محسوب می‌شوند و ما به عنوان متولیان و مجریان پروازی در فرودگاه آبادان، مسئولیت مضاعفی بر عهده داریم.

محمدرضا رضایی افزود: با توجه به نزدیک شدن تعطیلات نوروزی و افزایش جابه‌جایی مسافر در این ایام، تکریم ارباب رجوع اصلی‌ترین محور طرح نوروزی است.

وی گفت: خدمات رسانی یک زنجیره است و در این ایام تلاش را در ارتقای هماهنگی و انسجام بیشتر همه حلقه‌های زنجیره خدمات رسانی می‌گذاریم تا در نهایت جلب رضایت ارباب رجوع را شاهد باشیم.

رضایی ضمن تشکر از همه ارگان‌ها و واحدها ادامه داد: محوریت طرح نوروزی فرودگاه آبادان امنیت و احترام است.

مدیر فرودگاه آبادان با اشاره بر ماهیت درآمد ـ هزینه‌ای بودن شرکت فرودگاه‌ها بر تاثیر وصول به موقع صورتحساب‌های عوارضی و درآمدی تاکید کرد.

رضایی خاطرنشان کرد: وصول به موقع مطالبات اجرای تعهدات فرودگاه‌ها در تامین ایمنی، امنیت، تسهیلات پروازی و مسافری را تسهیل می‌بخشد.

وی اضافه کرد: در این جلسه مانده بدهی معوقه مطالبات هزینه خدمات فرودگاهی و مسافری، اجاره اماکن و خدمات رفاهی هر یک از شرکت‌ها و بهره برداران قراردادهای اماکن ابلاغ شد.

مرجع / فـارس