تاریخ انتشار خبر: ۳۰ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۱۲:۰۸:۵۳
کد مطلب : 80945
معاون سیاسی وزیر کشور در اهواز:

امکانات دولتی نبایدله یا علیه داوطلبی به کارگرفته شود/ انتخابات باید عامل همدلی و همکرایی باشد

محمد حسین مقیمی گفت:نباید اجازه دهیم از امکانات دولتی_هر آنچه از طریق بیت المال تهیه شده_ در تبلیغات انتخابات استفاده شود نباید این امکانات له یا علیه داوطلبی به کارگرفته شود.

محمد حسین مقیمی معاون سیاسی وزیر کشور در جلسه شورای اداری استان اظهار داشت:اینکه مطرح می شود دولت تمام وقت خود را بر سر مذاکره با ۵+۱ گذاشته است و از مسائل داخلی فاصله گرفته است اصلا اینگونه نیست.

وی ادامه داد:آن دستگاه هایی که باید روی مذاکرات کار می کردند کارخود را انجام دادند بقیه دستگاه ها هم به وظایف خود عمل کردند.
مقیمی تاکید کرد:شرایطی که کشور در این دوسال با آن مواجه بوده است با سالهای قبل تفاوت دارد در شرق و غرب کشور مسائل گوناگونی وجود دارد که هشیاری بیش از حد دولتمردان را می طلبد.
محمد حسین مقیمی گفت:یکی از جاهایی که ما همیشه با مشکلاتی روبرو می شویم انتخابات است در حالیکه انتخابات باید عامل همدلی و همکرایی باشد.
وی اضافه کرد:کسانی که وارد صحنه انتخابات می شود در عین رقابت باید با هم رفاقت هم داشته باشند.
معاون سیاسی وزیر کشور عنوان داشت:تمام تلاش ما این است در انتخابات مُر قانون را پیاده کنیم باید شرایطی را فراهم کنیم تا اعتماد مردم بیشتر شود.
وی اضافه کرد:نباید اجازه دهیم از امکانات دولتی_هر آنچه از طریق بیت المال تهیه شده_ در تبلیغات انتخابات استفاده شود نباید این امکانات له یا علیه داوطلبی به کارگرفته شود.
 منبع: رهیاب