تاریخ انتشار خبر: ۶ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۱۶:۴۱:۳۹
کد مطلب : 70357
آیت الله جزایری:

انتظار خیری از امریکا و غرب نداشته باشید

نماینده ولی فقیه در خوزستان اظهار داشت:رهبر انقلاب بارها به مسئولین تذکر دادند مواظب باشید گول تبسم های غرب و امریکا را نخورید اینها شیطان هستند می خواهند سر ما کلاه بگذارند باید متوجه باشیم.

 

 

 

به گزارش عصر آبادان ؛  حضرت آیت الله جزایری نماینده ولی فقیه در خوزستان در جمع دانش آموزان ۴ ناحیه اهواز که در اعتراض به هتک حرمت غربی ها به پیامبر(ص) جنب مسجداعظم اهواز تجمع کرده بودند اظهار داشت:غرب باید بداند با این جسارت کردن ها به پیامبر اسلام بیشتر خود را مفتضح می کند با این کارها ملت های خودشان هم می فهمند که اینها اهل منطق نیستند.

وی ادامه داد:ما مسلمانان هیچ وقت به کسی توهین نمی کنیم و برای همه پیامبران احترام قائل هستیم ما با منطق و استدلال بحث می کنیم.

نماینده ولی فقیه در خوزستان تصریح کرد:کسانی که به توهین متوسل می شوند منطق ندارند  همه مسلمانان باید از این فرصت استفاده کنند تا بیشتر با هم متحد شوند و صف واحدی در برابر دشمن تشکیل دهند.

وی اضافه کرد:مسلمانان باید بدانند این جنایتکاران هیچ وقت با ما دوست نمی شوند انتظار خیری از امریکا و غرب نداشته باشید اینها دشمن هستند گول اینها را نخوریم.

حضرت آیت الله جزایری تاکید کرد:رهبر انقلاب بارها به مسئولین تذکر دادند مواظب باشید گول تبسم های غربر و امریکا را نخورید اینها شیطان هستند می خواهند سر ما کلاه بگذارند ما باید متوجه باشیم.

 منبع: رهیاب