تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۱۴:۲۰:۰۰
کد مطلب : 31569
بسته ویژه خبری :

انتقاد نیروهای انقلابی و دلجویی برخی اصلاح طلبان از عضوشورای شهر اهواز/پیگیری استاندار برای رفع بلاتکلیفی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی/آغاز جلسات شبانه برای انتخابات مجلس

این پایگاه خبری با رصد اخبار در حوزه های مختلف بسته ویژه خبری را در اختیار مخاطبین خود قرار خواهد داد که امروز نیز اخبار مربوط به حوزه های مختلف را در بسته خبری ویژه در اختیار مخاطبین محترم قرار خواهد گرفت.

به گزارش رهیاب نیوز :

*در ‍‍‍پی انتشار خبری در این پایگاه خبری مبنی بر بلاتکلیفی افرادی که در آزمون های استخدامی استانداری شرکت کرده اند دکتر مقتدایی استاندار خوزستان در گفتگو با رهیاب اعلام کرد که به صورت جدی این موضوع را پیگیری خواهدکرد وی از برگزاری جلسه ای با دکتر نوبخت در این خصوص خبر داد.
*شنیده شده یکی از چهره های معروف سیاسی کشور که طی روزهای گذشته به خوزستان سفر کرده است در بدو ورود خود به استان بر خلاف رویه رسمی چهره های سیاسی که غالبا ادای احترام به شهدا را در ابتدای برنامه دارند درخواست هماهنگ کردن استخر کرده بود وی گفته است که مدت ها است برنامه استخر من قطع نشده است.
البته برنامه استخر هر دلیلی که دارد می تواند قابل هضم باشد ولی اینکه در بدود ورود به استان و به عنوان اولین برنامه جای تعجب دارد.
*شنیده شده عضو شورای شهر اهواز که اخیرا در اظهاراتی ذکر نکردن نام یکی از سران فتنه را در دوران دفاع مقدس خیانت به تاریخ نامیده است این روزها مورد انتقاد نیروهای ارزشی و انقلابی و دلجویی از طرف برخی اصلاح طلبان قرار گرفته است.
*گفته می شود اخیرا جلساتی شبانه از طرف یکی از خوزستانی های مقیم تهران در اهواز پیرامون انتخابات آینده مجلس برگزار می شود افراد حاضر در این جلسه فقط از یک قومیت هستند و شنیده شده برخی مسءولین هم در این جلسات حاضر می شوند.
*علی رغم اعلام قبلی مبنی بر حضور حجت الاسلام ناطق نوری در مراسم نکوداشت نمایندگان فقید آبادان وی در این برنامه حاضر نشد شنیده شده ناطق به دیدار زمانی مدیرعامل منطقه آزاد رفته است هنوز از علت دقیق عدم حضور وی در این برنامه خبری منتشر نشده است. *