تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۰۰:۳۰:۳۱
کد مطلب : 93012
جنایت خونین؛

انتقام از مادرزن با گلوله تفنگ!

داماد کینه‌جو با شلیک‌های هولناک در خانه روستایی، مادرزن خود را کشت و پس از فرار خود را نیز از بین برد.

به نقل از ایران، داماد کینه‌جو با شلیک‌های هولناک در خانه روستایی، مادرزن خود را کشت و پس از فرار خود را نیز از بین برد.

در این تیراندازی مرد و کودک دیگری هدف گلوله قرار گرفته و زخمی شدند.
بامداد ۹ خردادماه سال جاری صدای شلیک گلوله از خانه‌ای روستایی در ریحان از توابع مشهد همه را غافلگیر کرد. آنها که ترسیده بودند، از خانه‌هایشان بیرون ریختند.
روستاییان با صحنه وحشتناکی روبه‌رو شدند. یک زن به قتل رسیده بود و پیکر نیمه‌جان یک مرد و کودک نیز روی زمین دیده می‌شدند.
همسایه‌ها با دیدن این صحنه وحشتناک سریع موضوع را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دادند و همزمان اورژانس در محل حادثه حاضر شد و پیکر نیمه‌جان مرد و کودک برای درمان به بیمارستان انتقال داده شد.
مأموران پاسگاه انتظامی فردوسی ماجرای این جنایت را به بازپرس ویژه قتل گزارش دادند و تحقیقات میدانی کلید خورد.
بررسی‌ها نشان می‌داد این جنایت خونین از سوی داماد کینه‌جو رقم خورده است و شواهد حاکی از آن بود که داماد خانواده شبانه به خانه پدرزن رفته و پس از کشتن مادرزن و زخمی کردن برادرزن و کودکش که خواب بودند، پا به فرار گذاشته است.
کارآگاهان با به دست آوردن این اطلاعات به تجسس‌های تخصصی دست زدند و داماد کینه‌جو را ردیابی کردند.
تحقیقات پلیسی نشان می‌داد مرد ۳۵ ساله از روستای ریحان به روستای عباس‌آباد فرار کرده است. با به دست آمدن این سرنخ مأموران سریعاً خود را به روستای عباس‌آباد رساندند و توانستند محل اختفای داماد کینه‌جو را بیابند. آنها با وارد شدن به محل با صحنه عجیبی روبه‌رو شدند؛ مرد ۳۵ ساله در حالی که تفنگ کلاش را کنارش گذاشته بود، خود را حلق‌آویز کرده بود.
بنابر این گزارش، تحقیقات تکمیلی برای بررسی بیشتر این پرونده همچنان ادامه دارد.