تاریخ انتشار خبر: ۷ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۱:۱۰:۳۶
کد مطلب : 83512
نایب رئیس شورای شهر آبادان:

انجام تغییرات مدیران شهرداری آبادان به صلاح نیست

نایب رئیس شورای اسلامی شهر آبادان گفت: انجام تغییرات در مدیران شهرداری از سوی شهردار به صلاح نیست.

شجاع زویدات با اشاره به اینکه طی یکی دو هفته اخیر تغییراتی در برخی مناصب شهرداری ایجاد شده است، اظهار کرد: اگر شهردار قصد ورود به انتخابات مجلس شورای اسلامی را دارد، بر اساس قانون تا خرداد ماه بیشتر نمی‌تواند در این تصدی باشد لذا انجام تغییرات در رده‌های مختلف مدیران شهرداری به صلاح شهرداری و شورا نیست.

وی افزود: همه افراد امتحان خود را پس داده‌اند، ما اشکالات شهرداری و انتظاراتمان را از مناطق می‌دانیم و مطلع هستیم که کجاها ضعف وجود دارد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر آبادان با اشاره به اینکه مگر با جابه‌جایی چند مهره می‌توانیم به وضعیت شهری بهتری برسیم؟ تصریح کرد: اگر شهردار قصد کاندیداتوری دارد باید بداند که این تغییرات سبب تخریب و از هم پاشیدگی برنامه‌ها و اقدامات شهری می‌شود، اگر فردی برای منصبی انتخاب شود که توانایی نداشته باشد شهرداری دچار مشکلات عدیده‌ای فراتر از مشکلات کنونی می‌شود.

زویدات با اشاره به وظیفه نظارت شورا بر عملکرد شهرداری یادآور شد: منکر خدمات، کارایی و قابلیت‌های شهردار آبادان نیستیم ولی اگر قصد ورود به انتخابات را دارد که البته تاکنون نیز به صورت شفاف و صریحی در این خصوص به شورا اطلاعی نداده، انتظار می‌رود تا تصمیمات عجولانه نگیرد.

وی ادامه داد: زمانی که موضع استیضاح شهردار مطرح بود یکی از ایرادات وارده، عدم سکونت وی در شهر بود که شهردار در پاسخ گفت «من بچه این شهرم» و جالب است که یک فرد از خطه دزفول خود را آبادانی می‌داند و قصد دارد تا نماینده این شهر شود.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر آبادان در پایان، با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری بر همدلی و همزبانی شورا و شهرداری در جهت انجام موفق‌تر امور تاکید کرد و افزود: شهردار نباید این نکته را فراموش کند که انتخابش را از شورا دارد.

منبع:فارس