تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۲:۵۳:۰۹
کد مطلب : 63710
تکمیلی

انفجار تانکر سوخت در پایگاه هوانیروز مسجدسلیمان /آتش سوزی مهار شد/در این حادثه سه نفر مجروح شده اند

این حادثه صبح امروز بدلیل جابه جایی سوخت بین تانکر سوختی که از اصفهان آمده بود و تانکر سوخت هوانیروز مسجدسلیمان رخ داده است.

 

 

 

به گزارش  عصر آبادان به نقل از آسماری نیوز  این حادثه  صبح امروز بدلیل جابه جایی سوخت بین تانکر سوختی که از اصفهان آمده بود  و تانکر سوخت هوانیروز مسجدسلیمان  رخ داده است.

طبق آخرین گزارشات از روابط عمومی فرمانداری مسجدسلیمان آمار دقیقی از مجروحان احتمالی این حادثه اعلام نشده است و اخبار تکمیلی متعاقبا در همین رسانه منتشر خواهد شد.

گفتنی است این انفجار که در ساعت ۸:۴۶ دقیقه صبح امروز آغاز شد باعث شد تا اکثر شهروندان از خواب بیدار شوند .  بعد از انفجار اولیه در فواصل زمانی ۵ دقیقه ای نیز دو انفجار دیگر را شاهد بودیم که این انفجارات باعث ترس و وحشت شهروندان شد .

صادق مرادی مسئول روابط عمومی بیمارستان شفا مسجدسلیمان به خبرنگار ما گفت  : حادثه  آتش سوزی در پایگاه هوانیروز مسجدسلیمان سه نفر مجروح  در پی داشته که دو نفر از این مجروحین به بیمارستان ۲۲بهمن مسجدسلیمان منتقل شده و یک نفر از این مجروحین که  درصد بالایی سوختگی داشته توسط  امداد هوایی این بیمارستان به بیمارستان گلستان اهواز منتقل شده است.

وی افزود : برای اولین بار است که اعزام بیمار در این بیمارستان توسط امداد هوایی صورت می گیرد.

گفتنی است در حین امداد رسانی در این حادثه یک دستگاه آمبولانس شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان واژگون گردید.